Dlaczego siatkarze są seksowni?

Wyjątkowo, to wcale nie my będziemy starały się odpowiedzieć na to pytanie, nie będziemy również Was o to prosić. Tym razem głos w sprawie zabiorą sami zainteresowani.

Alternatywny tytuł tego tekstu brzmi "Wszystko to co chciałybyśmy wiedzieć o siatkarzach, ale nie miałyśmy okazji, a nawet gdybyśmy miały, wstydziłybyśmy się zapytać". O czym doniosła nam monika, okazje i śmiałość mieli dziennikarze internetowej telewizji lookr.tv, którzy z kamerą i pytaniem "skąd bierze się tak duże powodzenie siatkarzy wśród kobiet w Polsce?", udali się na trening Fartu Kielce. Próby wyjaśnień zawodników są rozbrajające, dlatego koniecznie zajrzyjcie tutaj .

Wydaje nam się, że najbliższa prawdy jest pani trener od odnowy biologicznej (a z każdym jej słowem lista zawodów fajniejszych od naszego bezlitośnie się wydłuża). Pod tym linkiem natomiast posłuchać możecie opowieści siatkarzy Fartu, jak to wróżą wynik kolejnych spotkań rzucając nowymi butami. Patrząc na ostatnie wyniki Kielczan, albo coś chłopcy w ostatnim czasie mało butów kupowali, albo słabo rzucali.

Po uporaniu się z Farciarzami, nie spieszcie się zbytnio z wyłączeniem strony lookr.tv i zajrzyjcie koniecznie na pasek obok, gdzie czyhają dwie kolejne części Flash Gaduły z Michałem Kubiakiem. Tak, kolejne pikantne szczegóły bromancu zostały ujawnione, a my głęboko do serc weźmiemy sobie zwłaszcza odpowiedź Michała na pytanie o stosunek do dziennikarzy. Lider Politechniki wyjawił mianowicie, że wszystko jest ok, pod warunkiem, że redaktor przychodzi na rozmowę przygotowany. Michale - nic się nie martw. Na wywiad z Tobą na pewno zrobimy sobie makijaż i manicure.

Więcej o: