Różowy Raport Specjalny: skrzypek, król twittera i YMCA

Czyli powód, dla którego warto wygrzebać się z zaspy nawet nieróżowego śniegu, a który zaś to doszczętnie stopnieje jak tylko dojdziecie do rozwinięcia końcowej części naszego tytułu.    

"jeśli tak to już wiem co mam napisać Świętemu Mikołajowi, aby mi przyniósł pod choinkę. No i może takiego Ville w worku jako tłumacza. To wcale nie byłby głupi pomysł"

My też tak napiszemy. Oby tylko Mikołaj nie zapytał po co nam tłumacz przy oglądaniu albumu ze zdjęciami.

*** Cristiano "spokojnie, tym razem nie będzie żarciku o żelu/błyszczyku" Ronaldo nie traci czasu na rozpaczanie po porażce, czy też na tęsknotę ze swoim rozpadłym bromance'm i od razu zabiera się za adorowanie innych kolegów, o czym za pomocą tego chwytającego za rękę serce gifa donosi kasiek84 .

embed

W imieniu Kaki czujemy się oficjalnie zniesmaczone. Choć sam CRon jeszcze nigdy nie był jeszcze tak uroczy i rozkoszny jak tutaj.

*** hiszpanka przedstawia najnowszą reklamę w udziałem naszych hiszpańskich byczków, z serii "nie mamy różowego pojęcia o co chodzi, ale Iker robi takie słodkie minki, a Villa uśmiecha się tak głupawo-słodko, że obejrzałyśmy ją już kilkanaście razy".

*** MV7 sprawia, że z hukiem spadają nam kapcie, wprawia nas w kilugodzinnym szok i podważa fundamenty istnienia świata, a wszystko to za pomocą jednego zdjęcia Davida Villi bez same-dobrze-wiecie-czego.

"Nie każdej dziewczynie podoba się przecinek Davida, ale bądźmy szczere. El Guaje bez swojej bródki, to jak Puyol bez włosów!"

Dodałybyśmy jeszcze Iniestę jako stałego klienta solarium i Pizzę bez brzydkich butów. A to zdjęcie... David jest na nim taki młody, malutki, niewinny, nieskalany biczfejsem, o przecinku już nie mówiąc, że my twierdzimy, że to nie on. Nie wiemy jeszcze kto i dlaczego jest do niego taki podobny, ale się dowiemy.

*** A skoro w tym tekście ponad pięć razy padło słowa "Villa", wiecie jak jest dziś dzień? Specjalny? Wyjątkowy? Oczywiście Międzynarodowy Dzień Biczfejsa, Święto Przecinka, czy też po prostu dwudzieste dziewiąte urodziny Davida Villi, któremu z tych różowych stron pragniemy życzyć, i nigdy nie brakło mu okazji do strzelania biczfejsów, córki nigdy nie krzyczały w samochodzie, a przecinek zawsze układał się tak jak powinien. Wszystkiego różowego David!!!

(wszystkim niezawodnym przypominaczkom o tym dniu gorąco dziękujemy!!!)

*** Tymczasem Izabella napawa siebie i nas dumą, gdyż udało jej się wykryć skrzętnie skrywany niepiłkarski talent Bojanka Krkicia. I nie, nie jest nim zarzucanie grzywką. Okazuje się bowiem, że nasz ulubiony wieczny dzieciak jest niezwykle umuzykalniony i posiada talenty muzyczne, co okazuje się rzeczą bardzo ciekawą, gdyż..

"Czy jest coś słodszego od Mr Bojana ze skrzypkami w rękach? Odpowiedź jest tylko jedna :D"

Awwwwwwwwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!

Czy to poprawna odpowiedź? Och, właśnie się rozpłynęłyśmy, zaśliniłyśmy całe biurko, ale przynajmniej wiemy na co BO wyrwał Pikusia. Skrzypce to jest to.

*** Czas i na obowiązkowy kącik Króla Twittera, bo jak głosi Justyna "Jest Jaime- jest impreza.;)", albo prowizoryczne barbecue przy autostradzie i ze stołem bez krzeseł jak w tym wypadku:

Możemy się przyłączyć?

To jednak nie koniec jego audiencji dla szarego ludu, bowiem, co przesłała nam Maari ;) Jaimie poczuł się również zobowiązany pochwalić się publicznie swoim nowym bolidem.

kickette

YMCA!!!

taniec Marco Boriello <333333333333

Więcej o: