Aleh Achrem będzie Polakiem!

Zbitka słów ''gorące uczucia patriotyczne'' nabiera zgoła głębszego znaczenia.    

A ponieważ ciachowych Polaków nigdy za wiele, od rana w naszej redakcji - od kiedy już udało nam się przekopać przez dziesiątki rozentuzjazmowanych listów z dobrą nowiną - urządzamy wielką, patriotyczną manifestację ze słuchaniem Warszawianki włącznie, no i oczywiście oglądaniem zdjęć, najlepiej autorstwa naszej kochanej Nuli :

Jak podaje nasz ulubiony serwis, reprezentacja.net procedury związane z nadaniem polskiego obywatelstwa, do nie dawna białoruskiemu, siatkarzowi zostały zakończone. Uroczysta ceremonia wręczenia paszportu została jednak przełożona, z powodu zimna, śniegu i nieobecności redakcji Ciach niemożliwości przybycia urzędnika z kancelarii prezydenta. A więc jednak zima. Nic straconego, bowiem uroczystość odbędzie się przed meczem Resovii z Politechniką w sobotę.

Urodzony w Grodnie Alek nie ma polskich korzeni, ma je natomiast jego żona. Oczywiście, jak łatwo się domyślić, decyzja siatkarza nie spotkała się z zadowoleniem w jego rodzinnym kraju, i nie chodzi tutaj tylko o protesty trzynastoletnich fanek i czytelniczek białoruskiej wersji Ciach, ale także gorący sprzeciw wszystkich kibiców białoruskiej reprezentacji narodowej. Czy w takim wypadku nasza radość jest bardzo egoistyczna? No ale jak tu się nie cieszyć, z takiego prezentu na Mikołajki? A skoro już o Mikołajkach mowa, idąc za poleceniem Nuli , nie możemy Wam nie pokazać tego rozkosznego zdjęcia:

internet

A serdeczne podziękowania, wyrazy dozgonnej wdzięczności i zapewnienia o gorącej sympatii wędrują tym razem do informatorek o pseudonimach operacyjnych: Nula, Ada, Justyna, Madziula, D@r!@, iza, ola - mamy nadzieję, że nikogo nie pominęłyśmy w zalewie listów. Dziękujemy!

Więcej o: