Na dobry początek dnia: polscy sportowcy w kalendarzu

Wiadomość dobra i złą zarazem. Bo oprócz polskich sportowców, ładnych kolorów, fajnych ubrań i ciekawych aranżacji, w najnowszym kalendarzu firmy FujiFilm występują także modelki. Ładne modelki.      

Zacznijmy może od tego, że Gala Kalendarza FUJIFILM odbywa się co roku i połączona jest ze zbiórką pieniędzy na rzecz Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Jakby samego pretekstu charytatywnego było Wam mało, dorzucimy, że tegoroczny temat kalendarza brzmi "Piękno i Testosteron" ale zupełnie niestety nie rozumiemy, dlaczego piękno jest reprezentowane przez modelki, a testosteron przez sportowców. Ktoś tu za mało zaglądał na Ciacha, na których następują mistyczne zaślubiny oby tych wartości... Nie będziemy jednak narzekać, ani zazdrościć paniom nóg drugiej najlepszej pracy po naszej i przejdziemy po prostu do rzeczy. Rzeczy, które prezentują się choćby tak:

Albo tak - i nie wiemy dlaczego, ale to widok Artura Kielaka, zajmującego się akrobacjami samolotowymi, w towarzystwie pani w muślinowym mundurku wywołuje w nas emocje silniejsze nawet, niż roznegliżowany Paweł Korznieowski. Za dużo ''Dywizjonu 303'' w dzieciństwie?

Resztę zdjęć możecie zobaczyć tutaj - i naprawdę polecamy, albowiem jak na polskie warunki wydawnictwo prezentuje się bardzo dobrze - nawet pomimo wszechobecnych modelek ;) W kalendarzu wystąpili m.in.: Paweł Korzeniowski, Mariusz Czerkawski, Radek Majdan, Artur Sobiech, Bruno Coutinho, Andrzej Gołota i inni, a cynk o nim otrzymałyśmy od hiszpanki , której niniejszym bardzo dziękujemy.

Sezon kalendarzowy uważamy niniejszym za otwarty!

Więcej o: