Na dobry początek dnia: Austriackich skoczków talenty rozliczne

Pod patronatem nieocenionej Agaty, chłopcy będą dziś dla Was śpiewać, grać, recytować i ujawniać talenty w dziedzinach, o które nawet byście ich nie podejrzewały. 

Całe przedsięwzięcie to oczywiście najnowsze (ale tym razem naprawdę najnowsze) spoty reklamowe dla Volksbanku. Po których zawsze możemy się spodziewać samych dobrych rzeczy, ale w tym przypadku efekty są wręcz rozbrajające. Skoczków poproszono mianowicie o przedstawienie hasła reklamowego banku w jak najbardziej niekonwencjonalny sposób. Na pierwszy ogień rzucono Lukasa Muellera i Davidem Zaunera, którzy tak oto poradzili sobie z zadaniem:

Zniesmaczony Morgi postanowił postawić na występ z klasą, sztuka wyższą i intelektualnym wyglądem, które miały mu zapewnić okulary uwiarygodnione łańcuszkiem. Czy zapewniły?

Wolfgang Loitzl stwierdził, że nic tak nie zaimponuje sędziom jak popisy akrobatyczne. Czy uda mu się fikołkami zdobyć ich respekt?

Martin Koch postawił na rekwizyt:

A Gregor Schlierenzauer chciał zrobić właściwie to nie wiadomo co, ale wyszło mu tylko dalekie od telemarku lądowanie:

Na końcu i tak przyszedł Andreas Kofler i zanim jeszcze zaczął prezentować talent i tak było wiadomo, że konkurencja jest zmieciona.

Butami.

A Wam, który występ przypadł najbardziej do gustu i dlaczego Kofiego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.