Wiemy nieco więcej o Casillasie nr 2!

Który szturmem w stylu iście brawurowym zdobył Wasze (no dobra, co tu ukrywać - nasze też) serca, zaprzątnął umysły, zawrócił w głowach, podbił do reszty nie biorąc jeńców i odniósł bezprecedensowe zwycięstwo. To był Blitzkrieg, teraz pora przyjrzeć się triumfatorowi.    

Ciachowy wywiad i Czytelniczy konrwywiad natychmiast ruszyły w grząski, googlowy teren w poszukiwaniu donosów, przesłanek, pogłosek i informacji, a dzięki wytężonej pracy agentek Simbelmyn, teejeedyneej i Anki mamy już jako taki obraz największego ciachowego odkrycia ostatnich kilku dni, miesięcy, lat. A więc ustalmy kilka faktów:

*** Unai ma 22 lata, jest więc o 7 lat młodszy od swojego sławniejszego brata,

*** Gra na pozycji defensywnego pomocnika w CD Mostostal Mostoles w hiszpańskiej trzeciej lidze,

*** Ten profil NIE jest prawdziwy, co jest o tyle dobrą informacją, że oznacza iż Unai NIE jest w związku z Carlottą Fabregas . No to na trzy - czte - ry: Uuuuuuufffffffff...

*** Już od najmłodszych lat - jak wytropiła Simbelmyn robił na złość bratu przywdziewając barwy drużyny z Katalonii. Niegrzeczny chłopczyk.

(swoją drogą wiemy, dlaczego nigdy nie wyrwałyśmy żadnego piłkarza w piaskownicy... To wymaga przenikliwości i zdolności niemalże profetycznych, aby przewidzieć, że z takiego pucusia wyrośnie boski Iker ...)

*** Poniższe zdjęcie opatrzyć należy ostrzegawczą etykietką: "Warrrrrning! 150% of pure Awesomeness"...

(dzięki Simbelmyn!)

*** Z tego wywiadu można dowiedzieć się m. in., że jest rozmowny, towarzyski, lubi żartować i spędzać czas z przyjaciółmi, studiuje na uniwersytecie coś związanego z ekonomią, a jego sportowym idolem jest Xavi Hernandez. Jego przewidywania bukmacherskie na ten sezon?

"Myślę, że Barcelona zdobędzie mistrzostwo. W Lidze Mistrzów, wierzę, że Real może dojść do półfinału, i że jakaś francuska drużyna go pokona (śmiech). Mam nadzieję, że Real wygra Puchar Króla, bo to jedyne trofeum, którego mój brat nie zdobył, chociaż jeśli nie wygra, nie będzie miało to tak naprawdę znaczenia, bo wtedy pewnego dnia ja mógłbym to wygrać z CD Móstoles i miałbym trofeum, którego Iker nie ma (śmiech)"

*** Ma w sobie niepokojące podobieństwo do Yoanna Gourcuffa (te oczy, te brwi!) wygląda słodko wkładając sobie paluszek do buzi, i nie, doprawdy nie wiemy co robi tam z tyłu polska flaga...

*** Umie robić biczfejsy wysokiej próby!

*** Życie jest piękne. A Ty, Unai, witaj w klubie...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.