Zadaj pytanie Fernando Alonso, zaprojektuj kask Bruno Sennie

Obetnij włosy Kimi Raikkonenowi    

Żaden z wyżej wymienionych panów nie załapał się do naszych

dzisiejszych formułowych podsumowań

, bo - spójrzmy prawdzie w oczy - nie zasłużył. Alonso rozbił się efektownie w Spa, Bruno jeździ w HRT i to przekreśla go już na starcie, a Kimi w miniony weekend nie zrobił nic. Nie żeby miał jakąś okazję rajdową czy coś, ale jednak. Postanowiłyśmy jednak poświęcić im tekścik zbiorczy i podzielić z Wami kilkoma ciekawostkami.

Nieoceniona labradorka donosi nam, że za pośrednictwem oficjalnej strony Ferdka możecie zadać kierowcy dowolnej treści pytanie. A najbardziej intryguje nas w tym wszystkim opcja załączenia zdjęcia. Hmm.

News z kaskiem Bruno nie jest może najświeższej daty, ale każda, a tak rzadko przecież przez kierowcę dostarczana nam okazja jest dobra by powzdychać na jego przesłodkim brazylijskim obliczem.

GETTY IMAGES/Mark Thompson

A w całej kaskowej akcji chodzi o to, by konkursem zorganizowanym dla fanów kierowcy uczcić pamięć wuja Bruno, Ayrtona Senny, który w tym roku skończyłby 50 lat. Siostrzenic formułowej legendy zwycięski projekt założy na jeden z ostatnich tegorocznych wyścigów. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Bruno , a my do poważnej rozkminy zachęcamy zwłaszcza autorki tych wszystkich przecudownych rysunków, które nam przesyłacie. Myślicie, że Senna nie chciałby jeździć z takim rysunkowym Torresem?

I na koniec przesłodki filmik z Kimim, w którym cała działalność kierowcy sprowadza się do, uwaga, spania. Tak, dobrze czytacie. A dokładniej przysypiania, leniwego przymykania powiek, wtulenia głowy w ramiona i kolana. Całość jest tak urocza, że koniecznie musiałyśmy znaleźć okazję do podzielenia się nagraniem z Wami, a robienie newsa o tytule ''Kimi Raikkonen śpi''  i opisywanie w nim procesu opadaniu powiek wydawało nam się mimo wszystko zbyt absurdalne nawet jak na nasze standardy.

Bo tak naprawdę to my się jeszcze dziś nie obudziłyśmy. Zzzzz.

ruby blue

Więcej o: