Hiszpanie zagrają w Polsce!!!

Trala la la la la la  <śpiewa>. No co, a Wy macie jakiś mądrzejszy komentarz na podorędziu?    

Wieść gruchnęła jak grom z jasnego nieba, a raczej z włączonego radia! Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej przyjedzie w przyszłym roku do Polski!!! Federacje polska i hiszpańska dogadały się, że 8 czerwca 2010 (pamiętne 6:0) Polacy przyjadą na Półwysep Iberyjski, a w przyszłym roku - czyli w 2011 - w ramach rewanżu Mistrzowie Swiata przylecą do naszeog kraju. Wyobrażacie to sobie? Bo my chyba nie.

Ania zastanawia się ile będzie 8:0, 10:0? A niech sobie będzie i piętnaście... Wiecie co chłopaki? - zwracamy się do graczy polskiej kadry - może Wy w ogóle nie wychodźcie na boisko, co? Szkoda Waszego zdrowia i nerwów, a już my się gośćmi z Hiszpanii zajmiemy. Oj, zajmiemy - prawda dziewczyny?

Ciacha

PS rybka domaga się by gwoli sprawiedliwości dodać, że na otwarcie Stadionu Narodowego przyjadą Niemcy, i że ona wykupi wtedy wszystkie miejsca, ale część biletów rozda tym, które ośmielą się stwierdzić, że Puyol to brzydal i niekumpel, Torres wygląda jak dziewczyna, a reklamy z nutellą są największym osiągnięciem kinematografii światowej od czasów Obywatela Kane.

Więcej o: