Niewysychające strugi fotomontaży....

W których uparcie i nieprzerwanie pojawia się motyw Hiszpanów w rolach dziewczęcych superbohaterek. Coś jest na rzeczy?    

Dostajemy dziesiątki maili z fotomontażami, zarówno tymi Waszego autorstwa, jak i tymi znalezionymi w internecie, na palcach jednej ręki można jednak policzyć te NIE zawierające Hiszpanów - i takie chlubne wyjątki dziś publikujemy. Nie to, że mamy coś przeciwko Hiszpanom, ale na przykład Trzej niemieccy Muszkieterowie autorstwa Asi absolutnie nas urzekli:

Podobnie jak również jej David Beckham jako Pirat z Karaibów. Johny Depp może się schować:

Wyjątkiem od powszechnej iberyjskości jest także kolaż znaleziony w sieci przez Mizię . Oto jak Diego stworzył Messiego:

Pozostali, czyli Hiszpanie wędrują do naszej Galerii, gdzie czekają na Wasze spojrzenia i ocenę. Pique (znaleziony przez Czytelniczkę, która pisze ''tylko błagam bez imion" - dobrze Pelagio, jak sobie życzysz ;)) nie dowierza ile tego wszystkiego jest...

embed

A my za hiszpańską radosną twórczość dziękujemy: Mizi (autorka Gerarda i Bojana jako bliźniaków Cramp), Izabelli za Mistrzów Świata w wydaniu Czarodziejskim, blackqueen (za znalezienie greckich, tfu, hiszpańskich bogów i tancerek brzucha), Karoli (za wyszperanie Jeziora Łabędziego z Ramosem w roli głównej) oraz Tej Która Pragnie Pozostać Anonimowa za całą serię fotohistorii, fotomontaży i innych dzieł sztuki z Mistrzami Świata w rolach głównych. Jesteście boskie!

Więcej o: