Z archiwum H: actimel, Szczur i róż

Tak, tak, jest jeszcze jakieś życie na tej planecie po pojawieniu Sergio R. w krótkich włosach    

*** Nasze podejrzenia zostały potwierdzone: Cesc Fabregas jest nieprzyzwoicie uzależniony od truskawkowego actimela.

Przeciwko oskarżonemu została zawiązana konspiracja mająca na celu odsuniecie go od owego specyfiku i upewnienie się, że żadnym sposobem go nie otrzyma. Presji nie wytrzymał niejaki Carles Puyol, który ostatecznie ugiął się i dostarczył koledze upragniony trunek.

embed

AP/Arturo Rodriguez

Sergio RamosSergio Ramos twitter.com

embed

RC: Nie chciałybyśmy być wulgarne, ale padające na planie wyrażenie "pierwszy klaps" jeszcze nigdy nie brzmiało tak obiecująco.

*** Uwaga! Uwaga! Zaledwie przed paroma dniami pod drzwi RBŚ została podrzucona prawdziwa wysokokaloryczna bomba. Dla niepoznaki zapakowana w różowy papier i polana lukrem. Ciachowi saperzy nie zdążyli przybyć na czas i ładunek wybuchł, mając za ofiary kolejne dziesiątki kobiet nieustannie powtarzające słowo "przeurocze".

embed

RC: Cytując klasyka : "O mamo!". Czemu nikt nam nie powiedział, że fanklub ciacha.net , ma swoją filię w Barcelonie z ośmioma honorowymi członkami i firmowymi koszulkami?

Marina

PS. A za zdjęcie glówne dziękujemy Veebl. To cudeńko było już chyba kiedyś na naszych łamach, ale jest tak słodkie, że powtórka nie zaszkodzi, zgadzacie się?

Więcej o: