Jose i Mesuciątko razem! To oficjalne!

Jedna z nas właśnie odstawia w redakcji dziki taniec radości, podczas gdy inne patrzą na nią trochę spode łba, ale musicie chyba przyznać, że zestaw Jose + Sergio + Dzieciątko Mesut jest naprawdę upajający i trudno będzie w tym sezonie nie kibicować Królewskim.      

A jeszcze wczoraj jedna z Czytelniczek przysłała nam coś takiego...

Albowiem Mesuciątkiem interesowała się także Barca oraz Manchester United. Florentino Perez ubiegł jednak wszystkich pakując kolejne niemieckie ciacho w szeregi Galaktycznych, w ich doborze kierując się chyba ciachowymi wytycznymi. No bo najpierw Jose, potem Canales, teraz najbrzydszy  z najpiękniejszych Niemców, albo najpiękniejszy z najbrzydszych.... który zabawi w Realu całe sześć lat - przynajmniej na tyle podpisał kontrakt. Czy po jego wypełnieniu będzie wyglądał tak?

Mesut OzilMesut Ozil ciacha.net

W ustalaniu szczegółów transferu brał czynny udział nasz przyszły teść tata piłkarza:

- Mesut i ja zostaliśmy zaproszeni do madryckiej willi Pereza, gdzie wszystko zostało bardzo szybko ustalone. Byliśmy pod wrażeniem jego dobrych chęci, by pomóc mojemu dziecku grać w jego klubie - powiedział pan Ozil senior.

Mesuciątko miało kosztować Pereza według rozbieżnych żródeł od 15 do 20 milionów euro. W Realu już czeka na niego koelga z reprezentacji - Sami Khedira, my zaś liczymy na wybuch gorącej przyjażni z Canalesem. Pasowaliby do siebie, nie uważacie?

PS. Ozil ma przylecieć do Madrytu jutro, spodziewajcie się więc wysypu zdjęć z jego powitania. Tra la la la!

Więcej o: