Peter Crouch zdradził Abbey Clancy?!

Chyba nawet wolimy pisać o nowych związkach niż tracić szacunek do naszych ulubieńców z powodu niewybaczalnych postępków.    

Poniewaz historia, jak na razie, opisana została w bardzo brukowym ''News of The World'', wstrzymamy się przed ostatecznością sądów, choć szósty zmysł i precyzja, z jaka zamieszane w najnowszą seksaferę osoby opowiadaja o zdarzeniu, mówią nam, że gdzies tam zagrzebane jest jakieś, mniejsze lub większe, źdźbło prawdy...

Ale przejdźmy do rzeczy - oto call girl z Madrytu, niejaka Monica, szczegółowo opowiedziała reporterowi brytyjskiego NOTW o przebiegu wieczoru kawalerskiego jednego z kumpli Croucha. W hiszpańskiej stolicy właśnie miało dojśc do zbliżenie - bardzo kosztownego zresztą, bo za 1000 euro - pomiędzy nią a najwyższym zawodnikiem ligi angielskiej.

Ptere Crouch, który jest zaręczony z najpiękniejszą prawdopodobnie WAG Premiership , Abbey Clancy, nie mial podobno z oporów podczas korzystania z sług ciemnowłosej, jakże innej od jego ukochanej, prostytutki. Nie przeszkodziła w tym na pewno bariera językowa, komu wszak potrzebne słowa, gdy w grę wchodzi ars amandi .

I kusicielke Monikę, i Crouchiego sfotografowano nazajutrz po domniemanym wydarzeniu w okolicy hotelu, o którym opowiadała chętna do zwierzeń - dlaczego się nie dziwimy - wykonawczyni najstarszego zawodu świata.

Czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Jeśli rewelacje okażą się prawdą, to znaczy, że Crouch nalezy do tej ''elitarnej'' grupy najgłupszych facetów na świecie, którzy mając wszystko, jednym ruchem potrafią to zniszczyć pod wpływem chwilowego kaprysu. Wspłczujemy Abbey - gdyby Ciacha hyły facetami, pomściłyby srodze krzywde tej piękności.

Więcej o: