Kurek, Jarosz, Wierzbowski, Alguersuari - mają dziewczyny?!

Niepokojące donosy napływają dfo Różowej Redakcji ze wszystkich stron...A my nie wiemy, co o tym wszystkim myśleć, bo nie lubimy myśleć o czarnych dziurach, apokalipsie i kolejnych sportowych kawalerach odchodzących w stan zajętego spoczynku.    

Po pierwsze, panowie Kurek i Jarosz. Oto już przy okazji Walentynek w tym roku Kuba wymijająco odpowiadał na pytania dotyczące jego romantycznych planów, a na wręczeniu Siatkarskich Plusów pojawił się w towarzystwie tajemniczej kobiety. Jak donosi Ciachczytelniczka Winiaa , z kobietą również - czy tą samą? Nie wiemy - Jarosz został przyłapany równiez podczas ostatniego meczu towarzyskiego w Miliczu. Tu podobno jednak tajemnicy nie było - wybranka Jakuba to niejaka Agnieszka, cheerleaderka z grupy Cheerleaders Wrocław, jak twierdzi nasza informatorka i twierdzi to z bólem - ''naprawdę piękna''. Jak sądzicie - ona to czy ona ?

Ta sama winiaa pisze także (wyrażając nadzieję, że inne fanki nie zalamią się tak, jak ona): Co do partnerki Kurka nie mam konkretnych informacji, oprócz tego że wygląda jak jego młodsza siostra i wyglądali na trybunach na bardzo zakochanych- śmiali się i całowali, raczej mało obchodził ich przebieg meczu .

O miłości Krzysztofa Wierzbowskiego do niejakiej Lidzi poinformowała nas natomiast Doniuś , ilustrując tę zażyłość tajemniczym zdjęciem .

Hm.

Jak by tego było mało, to Jaime Aguersuari zamieścił w weekend na Twitterze takie oto zdjęcie:

I choć konkretnych informacji brak, a dziennikarskie śledztwo trwa, to wietrzymy tu romans, niestety. Oby jednak nasze nosy sie myliły.

Czyżby jednak świat singli bezpowrotnie tracił tych i innych panów, z biednego stając sie jeszcze uboższym? Wszystko na to wskazuje, dziewczęta, czas zwrócić oczy na młodsze okazy. Chyba.

Więcej o: