Manchester United z tarczą!!!

W przenośni, bo z ostatniego boju z Chelsea wyszli zwycięsko, i w przenośni, bo po roku leżakowania u ''The Blues'' Tarcza Wspólnoty wróciła na Old Trafford. Brawa dla Diabłów!

I brawa od dawna już przez Ciacha na gwiazdę kreowanego ''Chicharito'', czyli Meksykanina Javiera Hernandeza, który w spotkaniu Niebieskich z Czerwonymi miał okazję strzelic gola - facjatą. Obok niego, do bramki pilnowanej przez Hilario, trafiali także Antonio Valencia i Dymitar Berbatow. Van der Sara udało się pokonać z kolei tylko kalou i tylko raz.

Nienajlepiej zapowiada się więc sezon dla chłopaków z Chelsea, którzy przegrali trzy ostatnie mecze sparingowe. Słońcde natomiast na nowo wschodzi nad Old Trafford, z którego gracze przed sezonem moga pochwalić się doprawdy imponującą formą i obiecujacymi wynikami. Ale i to chyba Fergusonowi mało - ostatnio Sir Alex pojawił sie na meczu Fulham z Werderem Brema, w którym gra nasze ukochane Mesuciątko. Cele jego wizyty łatwo mozna odgadnąć dodając dwa plus dwa, efekt tej obecności na razie jest nieznany. Ale Manchester mierzy wysoko, nie tylko bowiem Ciacha straciły w czasie mundialu głowę dla Ozila...Ewidentnie, mesutomanii uległ także sam Fergie, który dla niemieckiego gwiazdora wystroił się nawet w ciachowe barwy (zdjęcie od Joanny ):

Znamy już tegorocznych zdobywców Tarczy Wspólnoty, jak to będzie jednak w sezonie z tą przysłowiową tarczą? Które barwy tym razem zdominują Premier League?

Więcej o: