Na dobry początek dnia: profil Sergio Canalesa

Nowy nabytek Realu Madryt już się splaca - hordami fanek...    

Sergio Canales, którego tak chetnie fotografowan o w trakcie towarzyskiego meczu Galaktycznych z Madrytu przeciw Galaxy z Los Angeles, miał nawet okazję zadebiutować w barwach nowego klubu, rozpoczynając w ten sposób, jak przeczuwamy, zupełanie nową, świeżą, ale i piękna stronicę w futbolowej historii. Za kilka lat zapewne będzie błyszczal jak teraz Cristiano Ronaldo i Fernando Torres, czy Zidane lub Cantona wcześniej. Zważcie na nasze słowa.

Warto podkreslić więc, póki mozna, czynnik młodości i świeżości, mocno już w tej chwili kontrastujący z innymi graczami ''Królewskich'', którzy w tym roku, jak zawsze, znacznie przesadzili ze słońcem.

GETTY IMAGES/Kevork Djansezian

GETTY IMAGES/Kevork Djansezian

Przy okazji powiemy, oczywiście, że Real Madryt na obcej ziemi wygrał z gospodarzami 3:2, między innymi, dzięki dwóm bramkom Gonzalo Higuaina. Chłopcom z Miasta Aniołów nie pomogła nawet obecnośc na ławce Davida Beckhama - a przecież powinna uskrzydlać. Cristiano Ronaldo zdjął koszulkę , a także, jak zauważyła iJoanna (która dostarczyła nam również masy innych informacji - dzięki!), zaczął sumienniej przygotowywac się do władania nad światem: na razie poprzez królowej brytyjskiej godne przejażdżki i pozdrowienia słane prostemu ludowi.

Nie wiemy, co byśmy bez tego Żelka poczęły.

Więcej o: