Kamil Stoch zakuty w małżeńskie kajdany!

Kolejna zmiana statusu cywilnego, która przyczynia sie do letniej, głębokiej na kilometry i wcale nieróżowej depresji. Mimo wszystko, świeżo upieczonym państwu Stoch - gratulujemy!        

Jak widac, zdobycie Letniego Grand Prix przez polskich skoczków (hura, hura! Brawa, brawa!) to niejedyna - na szczęście? niestety? -  inforamacja ze świata związanego z tą uwielbiaa przez Was dyscypliną i z uprawiającymi ją panami. Wolałaybyśmy chyba, żeby poprzestać na jednym z tyc doniosłych wydarzeń, tym nie mającym związku z zawiązywaniem węzłów, ale cóż począć...

Ewa (z domu Bilan) i kamil Stoch pobrali się wczoraj na Bachledówce, a całe zdarzenie udokumentowano pięknie zdjęciami w '' Tygodniku Podhalańskim '' - obejrzyjcie, warto, naprawdę ładna i sympatyczna para usmiecha sie do Was z obrazków. Nie można nie życzyć szczęścia na tej nowej drodze.

A skoro już jesteśmy przy matrymonialnych kwestiach, to przedłużmy jeszcze chwilę tę serię ciosów: w święty związek małżeński ze swoją dziewczyną planuje wstąpić również Bjoern Maria Romoeren. Wybrankę skoczka możecie podziwiac, między innymi, tutaj , a w tym czasie my zajmiemy się przygotowaniami do odbicia Bjoerna w ostatniej dogodnej chwili - najlepiej, jeszcze z dala od ołtarza.

Jak widzicie, życie Ciachowych Redaktorek nie zawsze usłane jest różami, klatami i rożowym puchem. Czasem i my cierpimy, tłumiąc łzy i zmuszając się do winszowania z okazji naszej krzywdy. Ech...

Więcej o: