A Ty kogo wybrałabyś na Ciacho Dnia?

Bo albo jest tak, że w Agencjach jest zbyt wiele zbyt fajnych zdjęć, albo, że właśnie nie ma tego jedngo jedynego, albo, że nam, od oglądania plażowego Ramosa i baraszkującego z delfinami Messiego odechciało się wszystkiego, a zwłaszcza podejmowania ważkich, życiowych decyzji i w Waszą stronę odbijamy tę kształtną różową piłeczkę. Same sobie wybierzcie Ciacho Dnia.    

Prezentujemy więc Wam staro - nowy zestaw dobrych przyjaciół, okazyjnych znajomych i ciachowych debiutantów - a Wy wybierajcie.

1. Fernando Torres trenujący w Liverpoolu, przed meczem Czerwonych z Rabotnickim Skopje w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów (na co to nam przyszło...)

2. Steven Gerrard trenujący przed meczem... eee, nie chce nam się drugi raz pisać tej długiej, trudnej, macedońskiej nazwy, chociaż w gruncie rzeczy kosztowałoby to nas mniej wysiłku, niż napisanie przymiotników: ''długa'', ''trudna'' i ''macedońska''.

3 . Zorro Rafael Marquez podczas konferencji prasowej w Nowym Jorku i podczas wręczania mu klubowej koszulki jego nowego zespołu - New York Red Bulls - to tak a propops ciachowej ofensywy za oceanem. Jakby mało im było coca-coli, irackiej ropy i światowej dominacji, muszą nam jeszcze zabierać Beckhama, Henry'ego i Marqueza. Swoją drogą: jak można wyglądać tak meksykańsko? Nawet Salma Hayek tego nie potrafi.

4 . Bliżej nieznany tenisista, o jednakże bardzo kunsztownej konstrukcji nazwisko - imiennej - Thiemo de Bakker - ładnie się nazywa, prawda? i o jakoś tak pociągająco złośliwym spojrzeniu... i te zacięte usta... Przyciągnął naszą uwagę, a że nie wiadomo, czy się jeszcze kiedyś spotkamy, ma oto swoje 30 sekund na Ciachach.

5. Pep Guardiola , któremu jak widać ciężko zapełnić lukę po Samuelu Eto'o...

...przerzucił się teraz na innego czekoladowego przystojniaka Seydou Keitę... rozważamy mocną dawkę solarium, przywdzianie fuksji i wycieczkę do Korei Południowej gdzie aktualnie bawi boski Pep...

To co, kogo wybieracie na CD?

rybka

Kto na Ciacho Dnia?
Więcej o: