Wakacyjny nastrój trwa - sportowcy na urlopach

Na plaży slońce praży...      

Iście urlopowy nastrój panuje szczególnie w naszej redakcji, gdzie sny na jawie o kąpieli w basenie i zimnym koktajlu, oczywiście bezalkoholowym, w ręku całkowicie wytrącają z rytmu pracy poszczególne ciachredaktorki. Najwyższa chyba już jednak pora, by się obudzić, ciacha bowiem powoli wracają już do swoich obowiązków... Dzis jednak o tym, co działo się przed powrotem:

***Fernando Torres doskonale bawił się w otoczeniu (swoich i innych) kobiet na Balearach . Skutery, skoki do wody, cenne chwile z córeczką - wszystko było grane. A nas zachwycił szczególnie ponętny wygląd Olalli w stanie błogosławionym.

***Wygląda na to, że David Villa, Pepe Reina i Fernando Llorente wakacje spędzali wspólnie. Podobnie jak Cesc Fabregas i Gerard Pique - na Ibizie. Jak ta mała wysepka zniosła taki cięzar klatogatunkowy?

***A skoro już o Ibizie mowa, to wieść niesie, że do zabawy powyższej trrójki w tamtejszym najsłynniejszym klubie Pacha dołączył się także Sergio Ramos , który wczesniej wraz z rodziną i przyjaciółmi tak leniwie spędzał czas w hiszpańskiej Formenterze:

***Europejskiego słońca zażywa tez Wesley Sneijder ze świeżo poślubiona małżonką - aż miło popatrzeć na kwitnące uczucie pomiędzy tą dwójką:

***Za oceanem natomiast cały czas bawi Iker Casillas ze swoja dziewczyną (i zabawi, podobno, aż do towarzyskiego meczu Realu Madryt z jednym z zespołów MLS w przyszłym tygodniu), a nam z zazdrości permanentnie już zazieleniła się skóra. Rachunek za przywrócenie jej do normalnego stanu wyślemy pannie Carbonero - może opłaci z pieniędzy wygranych w kasynie . Z innych ciekawostek - Sara nawet na wakacjach nie zapomina o swojej pracy i, zapewne, pasji. To się chwali:

***Chwile na odpoczynek znaleźli też Carly i Joe Cole, którzy zostawiwszy maleńką pociechę pod cudza opieką, udali się na spacer po nowych okolicach - Merseyside. Nie jest to wprawdzie Los Angeles, ale i tak miło popatrzeć.

***A na koniec - ciasteczko z innej dyscypliny i kolejny przyczynek do naszego złamania wielokrotnego naszych serc. I Ty, Sebastianie Vettelu, na plaży musisz się wylegiwać z dziewczyną? Nie ma ci już wolnych sportowców na tym świecie.

Wszystkim pomocniczkom, jak zwykle, najgoręcej dziękujemy. Niech wakacje długie Wam będą, a opalenizna trwałą.

Ciacha

http://www.kickette.com/party-boys-pepe-reina-sergio-ramos-at-f-me-im-famous-in-ibiza/

Więcej o: