Kto jest Twoim ulubionym polskim sportowcem?

Zainspirowane głównym rankingiem sportowej popularności w USA, w którym, o zgrozo, nadal prowadzi Tiger Woods, na szczęście, do spółki z Kobe Bryantem., postanowiłyśmyzorganizować jedyny w swoim rodzaju plebiscyt na ulubionego sportowca Polaków. A właściwie - głównie Polek, bo ze względu na charakter portalu, będziemy tu oceniać wyłącznie panów. Gotowi?    

Ponieważ jednak często posądzacie nas o arbitralność i stronniczość - do których, ze skrzyżowanymi placami, absolutnie się nie przyznajemy - tym razem to WY macie szansę zaproponowania kandydatur. Jedyne, co musicie zrobić, to wpisać nazwisko Waszego ulubionego sportowca w komentarzach (uazasadnieniea też mile widziane, choć nie niezbędne). Pod uwagę weźmiemy wszystkie lub prawie wszystkie głosy, w zależności od możliwości technicznych i w rozsądnych granicach liczbowych, by na koniec wyłonić polskich liderów popularności w sporcie.

Pamiętajcie o jednym: jak mówi słownik i nasze życiowe doświadczenie, ''ulubiony'' ''nie znaczy tym razem ''najładniejszy'', ''osiągający najlepsze rezultaty'', ''najbardziej sławny'', czy też ''najbogatszy''. Ulubiony to ulubiony i już.

A zatem - zaczynajmy! Zadanie nie jest trudne, a razem możemy stworzyc coś wielkiego i dać początek wspaniałej tradycji. Ten ranking może stać się wyznacznikiem sportowej popularności na lata!!! A potem podbijemy świat!!!

(Tak sobie tylko marzymy..;)

Więcej o: