Cristiano Ronaldo oświadczył sie Irinie Shayk?

Tak twierdzi włoska La Gazetta dello Sport. Wierzycie?    

Nie da się ukryć, że Cristiano i rosyjska modelka to jedna z najgorętszych par futbolu w ostatnim czasie, szczególnie od momentu, gdy okazało się, że piłkarz ma nowonarodzone dziecko, a Irina mimo wszystko stoi przy jego boku. Nic dziwnego, że miliony par oczu na calym świecie w bezustannym napięciu śledza to, co dzieje sie wokół tej dwójki. Nietrudno więc było zauważyć zmiane statusu na  podobno ''stuprocentowo Iriny'' koncie na jednym z portali społecznościowych. Modelka miała ogłosić, że ślub odbędzie się tuż przed świętami Bożego Narodzenie, a sama Shayk ''pragnie pomóc mu (Cristiano-przyp.red) wychowywać dziecko, choć na początku była w szoku''.

W wywiadzie z jaedną z portugalskich gazet z kolei, Shayk miała zapewniać o wielkiej miłości do portugalskiego piłkarza, do jego kraju pochodzenia, do jego pieniedzy i slawy , przy okazji każąc się spodziewac przelomowych wieści. Nie ma to, jak stworzyć suspens.

Nie wiemy, ile prawdy jest w tym doniesieniu i do jakiego konta odnoszą się włoscy dziennikarze, na oficjalnej stronie fanowskiej Iriny na Facebooku bowiem nic nie znalazlyśmy. Nie zmienia to faktu, że szczególnie teraz, taki związek byłby obojgu partnerom bardzo na rękę, a i Ronaldo wydaję się patrzeć na rosyjską pięknośc z jakąś taką czułością.

Na wszelki wypadek gratulujemy, ale z kupnem prezentu weselnego wstrzymamy sie do świat.

Więcej o: