Bartman i Pliński przenoszą się na plażę

Lato w pełni, to i ciacha z niego korzystają. Zbigniew Bartman i Daniel Pliński pojechali nad polskie morze i zagrali w turnieju siatkówki plażowej. Jak wyszło? Sprawdźcie same.      

Bartman i Pliński wystartowali w turnieju o mistrzostwo Polski siatkarzy plażowych Beach Ball Tour 2010 w Krynicy Morskiej. Jednak na piasku nasi złocieńcy nie okazali się tacy mocni, jak na hali. Odpadli dosyć szybko i ostatecznie zostali sklasyfikowani na miejscach 9-12. Ale nie o wynik chodziło, tylko o dobrą zabawę.

Tak zapowiadał to Zibi Bartman w oczekiwaniu na Daniela - filmik TUTAJ . A po turnieju potwierdzili to obaj siatkarze - wywiad możecie zobaczyć TUTAJ .

A skoro już jesteśmy w wakacyjnym klimacie i przy lekkich tematach  - nasz ulubiony serwis reprezentacja.net przepytał młode ciacha z reprezentacji Polski na temat ich zainteresowań. Jest dużo o pstrągach. Sprawdźcie koniecznie TUTAJ , a my za link dziękujemy Skibie ;)

PS dziękujemy wszystkim czytelniczkom, które już od wczoraj bombardowały nas informacjami o plażowych poczynaniach Zibiego i Daniela, a w szczególności Ewelinie K, Ewelinie "Komi" i michellexd.

Więcej o:
Copyright © Agora SA