Nicklas Bendtner ojcem!

Tak się kończą zabawy z niemal 15 lat starszą kobietą z dwójką dzieci, której nie w głowie bieganie po łące i imprezy bez ubrań, a stateczny związek i rodzina.    

Choć może jestesmy zbyt surowe...22-letnie Bendtner na swoim blogu ogłosił wczoraj z nieskrywaną radością, że juz niedługo zostanie tatą. Mamy nadzieję, że nie kierował się modą , a zdrowym rozsądkiem, choć w jego wieku i po niespełna rocznym związku (para zaczęła spotykać się w listopadzie 2009) trudno chyba mówić o roztropności...

No dobrze już, wiemy, świat zna większe wpadki. Jesteśmy po prostu zazdrosne. Oto bowiem Nicklas pisze, że dzień, w którym podczas badania USG ujrzał swojego potomka, był najszczęśliwszym w jego życiu. Co więcej, Duńczyk poinformował, że swoją radość dzieli wraz z narzeczoną (NARZECZONA!) na wakacjach w USA.

Pozostaje tylko pogratulować i życzyc szczęścia tej niezwykle ładnej, blondwłosej parze . Po trzech latach obwieszczania tego typu wiadomości na Ciachach jesteśmy twarde jak klata Cannavaro i nic nas juz nie złamie.

(za informację dziękujemy oczywiście rzeszom Czytelniczek, które z nią sie do nas pofatygowały. Dzięki Wam właśnie ten serwis tak świetnie, nieskromnie mówiąc, wygląda, Dziewczyny! Dzięks!)

Więcej o: