Diego Forlan ze złotą mundialową piłką oraz inne nagrody

Otworzył się worek z tytułami i odznaczeniami pomundialowymi.      

Sprawiedliwości stało się zadość, i Urugwajowi, a konkretnie boskiemu Diego z mistrzostw coś skapnie. Złoty But wędruje do Thomasa Mullera (również najlepszego młodego zawodnika, za młodego na małżeństwo - dop.Ciacha) a Złote Rękawice do Ikera Casillasa. Złote Akwarium proponujemy w nagrodę dla najlepszego typera tych mistrzostw, Paula. Zamiast, jak sugerowali niektórzy, na przykład Złotej Panierki.

Co na to sami zainteresowani?

Iker jest na tak:

Diego wygrzewa się ze wzruszenia rzucił się w ramiona swojej wybrance życia:

A Thomas Muller z radości aż się wyszczerzył.

Paul w sposób widoczny nie zareagował.

Gratulujemy serdecznie (i z namiętnym uściskiem, niekoniecznie ręki), czekamy na zdjęcia z uroczystości wręczania powyższych trofeów, mamy nadzieję, że panowie stawią się w komplecie, acz niekoniecznie kompletnie ubrani. ewentualnie - w garniturach.

Teraz jeszcze tylko kilka plebiscytów na Ciachach (ten na najprzystojniejszego bramkarza już znacie, pozostałe z naszymi mniej lub zwyczajowymi ulubieńcami jeszcze nadejdą) i najważniejsze nagrody zostaną już w całości rozdysponowane. W ramach ciekawostki, możecie się tez udać na tę stronę i zobaczyć, jak sprawa wygląda drużynowo (chyba nie musimy mówić, że czjest różwoy prikaz, by głosować na Hiszpanię?).

Dzięki Leno, lovely, reboursgirl i krytykowalnio za dostarczenie dowodów szczęścia (oraz innych materiałów). Pamiętacie, że kochamy Was tak mocno, jak samą La Roję, a może nawet jeszcze bardziej?

Więcej o: