Przed kim rozebrał się Carles Puyol?

I komu na kolankach przysiada Wesley Sneijder? O tym dowiecie się z notki poniżej, walka pomiędzy Holendrami a Hiszpanami toczy się nawet na płaszczyźnie YouTube'owej.    

Za pierwszy filmik hołd składamy Zapatillas oraz Marcie K. Oto one pierwsze przesłały nam to wspaniałe, erotyzmem naładowane wideo, które dowodzi, że nawet członikinie monarszego rodu sa takie jak my - tylko podstępne przedostanie sie do szatni pełnej półnagich sportowców im w głowie. Dziękujemy także kasieńce - za podesłanie nam ociekających seksem i arystokracją zdjęć.

Zauważcie, jak nieumiejętnie Sergio Ramos próbuje doprowadzić miejsce do ładu. Zwróćcie uwagę, jak opieszale zakłada koszulke Gerard Pique. Zawieście oko na kryjącym sie gdzie popadnie i po niewczasie ''Puziola''. I uśmiechnijcie się.

Niestety - lub może stety, żeby zmniejszyć rozmiary Waszej zazdrości - królowa udała się tam w towarzystwie sowjego prawowitego małżonka, ale i tak sama bliskość Casillasa odzianego li tylko w spocony podkoszulek zapewne zawróciła jej w głowie... I jeszcze Pique tak zawadiacko i bezczelnie odsłaniający ten swój ponetny brzuszek...

Filmik numer dwa, dla wyrównania szans, to pełen śmiechu, pomarańczy i holenderskiego szczebiotu naagranie pokazujące, że żadne wyzwanie, nawet wcisnięcie sie pomiędzy tyci stoliczek a masywne uda redaktora prowadzącego wywiad, Sneijderowi nie straszne. Przesłała nam Evelina, przyuważywszy uprzednio na serwisie Babol.pl .

Rozkoszni ci nasi finalisci. No i komu tu kibicować?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.