Dziejowe zagadki: ile kostiumów kąpielowych ma dziewczyna Lamparda?

Bo mimo iż Anglicy z mundialu już odpadli, a przed nami naprawdę dziejowe wydarzenia, to jednak piłkarze ze swoimi WAGs na wakacjach to temat niezwykle wdzięczny.    

Najczęściej w brytyjskiej prasie brukowej pisze się o Franku Lampardzie i jego dziewczynie, prezenterce z ichniejszego programu porannego telewizji, Christine Bleakley. Czy to ze względu na pierwszą tak otwartą demonstrację uczuć (para, mimo ewidentnych dowodów za, zwykła była do tej pory zaprzeczać wszelkim pogłoskom mówiących o bliskości tych dwojga), czy ze względu na popularność obydwu stron, czy też może właśnie z powodu niekończących się przebieranek Bleakley - fakt jest taki, że fotografii Lampsy'ego w objęciach brytyjskiej wersji Agnieszki Dygant wymazać nie da się, mimo wszelkich starań, z pamięci ani nawet sprzed oczu.

Swoją drogą, tytułowych strojów bikini doliczyłyśmy się cztery. Najwyraźniej powietrze i wody Sardynii mocno eksploatują materiał.

Co do innych angielskich, zawodnych, ale odpoczynku żądnych ciasteczek - oto Wayne Rooney na Barbadosie grający w golfa. To dobrze, że chłopak nie oszczędza na kremie do opalania. Cristiano Ronaldo mógłby się od niego uczyć.

Na na koniec - John Terry, który wraz z rodziną wybrał się do parku rozrywki na Florydzie. Mamy nadzieję, że te malunki na twarzy mają charakter pokutny. Nawet jeśli żona zdrady wybaczyła już po 15 sekundach.

Kobieca bluzka to też chyba w ramach pokuty, jak sądzicie?

Więcej o: