Hiszpania - Portugalia 1:0!!!!!!!!!CIACHOWA RELACJA NA ŻYWO!!!

Dzisiaj to dopiero był mecz. Strasznie fajnie się go oglądało.No i NASI górą!    

22:25 Skończył się mecz, skończyła mundialowa przygoda Portugalii. Trochę nam chłopaków szkoda, tym bardziej, że Eduardo płacze, Quieroz taki elegancki, a Ronaldo nie obudził się jeszcze na tych mistrzostwach, bo jednego przypadkowego gola przeciw Korei Północnej nie liczymy.

Strasznie cieszymy się jednak z Hiszpanami, gratulując zwycięstwa im i sobie (wszak dopingowałyśmy ich przez całe 94 minuty minus trzy). W następnej rundzie będzie równie ciężko, bo Paragwaj już czeka, ale damy radę.

Brawo dla Xabiego Alonso za okazałą klatę na koniec. Do zobaczenia przy okazji następnego meczu!

22:23 HISZPANIA WYGRYWA 1:0!!!

22:22 To już jest prawie koniec. Schodzi Xabi Alonso.. Ale nie dlatego koniec, a z uwagi na 93. minutę.

22:18 No to teraz już po Portugalii. Czerwona kartka dla Ricardo Costy za faul, którego nie przyuważyłyśmy, na Capdevilli. Chwilkę wcześniej zszedł David Villa, zastąpiony przez Pedro, i teraz tylko wznosi wodne toasty zza linii bocznej.

22:15 Fernando Llorente w pełni wykorzystuje swoje pięć minut, Mało brakowało, a zdobyłby przed chwilą bramkę. Nie chcemy myśleć, jak teraz może czuć się nasz piegowaty ulubieniec, ale to samopoczucie jest w pełni uzasadnione.

22:13 Ze strony Portugalczyków wygląda to coraz bardziej desperacko, czego dowodem wilgotne oczy faulowanego Crisa Ronaldo. Oczy tym bardziej wilgotne, że ze względu na reputację CR9 sędzia faulu się nie dopatrzył. What goes around, comes around, jak mówią Anglicy. Karma.

22:10 Fotografowie koncentrują się na Ronaldo i być może ze wzajemnością, bo wynik bynajmniej nie wskazuje na to, że C-Ron koncentruje się na piłce. Nawet jeśli obrazy mówią coś odwrotnego.

AP/Matt Dunham

22:08 Nasze trzyminutowe wsparcie nie przyniosło zbyt wiele efektów dla Portugalii, może tyle tylko, że Eduardo znów musiał wspiąć się na wyżyny bramkarskich umiejętności, by wybronić kolejny potężny hiszpański strzał.

22:05 Pamiętajmy jednak o tym, że mecz się jeszcze nie skończył, Pozwólcie, że teraz przez trzy minuty będziemy trzymać za Portugalię, żeby w tym wszystkim był choć cień sprawiedliwości.

22:02 Nawet nie zauważyłyśmy kiedy,ale Cristiano w walce stracił połowę twarzy. I obyło się bez płaczu! Chyba nam C-Ron na stare lata dorośleje...

AFP/GETTY IMAGES/LIU JIN

22:00 Quieroz próbuje ratować sytuację;schodzi Pepe,wchodzi Pedro Mendez.

21:58 Teorie spiskowe mnożą się, jak nagie torsy pod koniec piłkarskiego meczu. krytykowalnia mówi to, czego my powiedzieć obawiałyśmy się:''czyżby Torresiątko przynosiło pecha?'' W międzyczasie Sergio Ramos marnuje kolejną okazję, ale trzeba mu przyznać,że wyjątkowo dużo tych okazji miał w dzisiejszym meczu.

21:55 Przed chwilą Fernando Llorente przebierał się za linią boczną boiska. Coraz mniej brakuje nam Torresa (i wiemy, że wyrzekamy się ideałów). A Llorente na co dzień gra w Athletico Bilbao i wygląda tak:

21:53 To było piękne, podobnie jak uśmiech Davida V. po spełnionym obowiązku. Prosimy o takie wrażenia częściej.

21:50 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Villa!

21:48 Zmiennik Torresa, Fernando Llorente, o mało nie strzelił gola, zaraz po nim Villa. Przykro to mówić, ale nieobecność Torresa robi wielką różnicę.

21:45 Ach, jak ładnie - i dobrze - broni dziś Casillas. W nagrodę uhonorujmy go ruchomym obrazkiem, przysłąnym przez krytkowalnię i agussię04 .

embed

A tymczasem zszedł Fernando Torres!!! Jeśli Hiszpania przegra, to jego gwiazda na tych mistrzostwach juz nie rozbłyśnie.

21:40 Tymczasem Hugo Almeida, o którym wcześniej nie wspominałyśmy,  a ze względu na doskonałe zagrania dziś na pewno powinnyśmy, po raz kolejny, nie zliczymy który, wystawia na ciężką próbę Ikera Casillasa. A dlaczego o Almeidzie nie spominałyśmy? Może dlatego?

21:38 Ramos gdzieś tam się poprzepychał, zarzucił swoimi rzadkimi puklami, ale bezbramkowy remis utrzymuje się. Żądamy goli!!!

21:36 No na razie to bez szaleństw ta druga połowa. Langusta natomiast komentuje: ''spodenki PIQUE jeśli wiecie co mam na myśli ''. My nie wiemy, ktoś nas oświeci?

21:33 Wszyscy już wybiegli na drugą połowę. Kontynuacja spektaklu ładny futbol plus niezłe ciacha, a my nie wiemy, ile wytrzymamy takie ciśnienie.

21:30 A Pique może i trochę dziś niewidoczny, ale a. brak portugalskich goli znaczy, że swoje zadanie spełnia b. na pewno to lepiej, niż gdyby miał się rzucać w oczy obitą jak jabłko upadłe z wyjątkowo wysokiej jabłoni facjatą.

REUTERS/OLEG POPOV

21:28 Tak, miałyśmy rację, Serrrrhio Ramos podciął swoje wypielęgnowane włosy.

AP/Ivan Sekretarev

21:24 Sylwia M. zwraca uwagę na potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia, jeśli dojdzie do dogrywki. NIe chciałyśmy tego mówić,ale przeczuwamy, że właśnie tak będzie. Przygotujcie aparaty tlenowe i defibrylatory, ewentualnie mocne trunki na wprowadzenie stanu przyjemnej obojętności.

21:20 I znów krytykowalnia, która zastanawia się, czy Cristiano jest zdziwiony wynikiem.

embed

Naszym zdaniem, nie ma się co dziwić, tylko trzeba wziąć się do roboty. Gdzie jest Ronaldo z tamtych lat(w Manchesterze)? Po tamtych chłopaku pozostały tylko miny., bo bramkostrzelności ktoś go najwyraźniej pozbawił.

21: 18 W przerwie - piękne widoki sponsorowane przez wielkiego nieobecnego tego mundialu. Nic dziwnego, że bez niego Hiszpania nie taka sama. Dzięki, kasiunia 01141994

21:15 Koniec pierwszej połowy. Schodząc z boiska, Pepe tłumaczy Coentrao, że za dużo amoniaku źle działa na strukturę włosa.

21: 14 Torres jakby wsłuchał się w naszą krytykę, ale nie, nie pobiegł po blond perukę, a wziął udział w poważnie zagrażającej Eduardo akcji. Którą też w efekcie zepsuł.

21:13 Podczas gdy my snułyśmy porównania Torresa do Samsona, dwukrotnie jak w ukropie uwijać musiał się Casillas, który w pewnym momencie wybiegł do obrony na linię oznaczającą połowę boiska.

21:10 krytykowalnia , która dzielnie nam towarzyszy przez czas cały wysnuwa kolejną, wcale nie bez zdania racji, teorię: oto Fernando Torres nic sobą ostatnio piłkarsko nie reprezentuje, bo...zmienił fryzurę, Żądamy powrotu do blondów i do porządnej gry!

embed

21:08 Kolejna potencjalna bramka dla Portugalii, kolejna obrona Ikera. Jeszcze się chłopak spoci i go przewieje na tym zimnie.

21:07 Jest i zdjęcie eleganckiego Quieroza o stalowych oczach. Chyba się starzejemy

Carlos QueirozCarlos Queiroz AP/Schalk van Zuydam

(a na ławce Hiszpanii atmosfera dosyć luźna, gdzie stres, emocje, strach o przyszłość?)

21:02 Zdjęcie z odśpiewania hymnu rozbawiło nas wielce. O czym myśli Ronaldo? (''Cholera, nie wstawiłem prania''). Co się dzieje z mimiką Eduardo? Czy ktokolwiek kiedykolwiek śpiewając otworzył usta szerzej?

Carlos QueirozGETTY IMAGES/Jamie McDonald

21:01 Bite pół godziny za nami, piłka też bita niemiłosiernie. Szkoda, że bez efektów.

20:59 Z okazji kolejnego nieskutecznego strzału Villi, kamery kierują się na Carlosa Quieroza, który, nie da się ukryć, wygląda dziś nadzwyczaj pociągająco. Szczególnie w zestawieniu z papą Del Bosque.

20:56 Xabi Alonso dość ewidentnie fauluje na blond tlenioną pieczarkę, zwaną Fabio Coentrao. Cristiano Ronaldo, jak to on, rozstawia nogi, poprawia spodenki, przymierza się do strzału i...piłka odbita przez Casillasa.

20:54 Mamy wrażenie, że Sergio Ramos podciął włosy, ale może to tylko złudzenie  optyczne, wywołane brakiem goili. A tymczasem dwie ostatnie akcje znów bliziutko Eduardo. Na przestoje narzekać nie można.

20:51 Czy Waszym zdaniem również do tego meczu dochodzi zdecydowanie za wcześnie? Czy też chętnie zobaczyłybyście obydwie drużyny w finale, na przykład? Będziemy dzis za Tobą płakać, Ronaldo. Pozytywna strona tej sytuacji: Cristiano zapewne tuż po uda się na wakacje, dostarczając nam wrażeń, powodów do dyskusji w postaci przylepionej doń dziewczyny i zdjęć opalonego ciała.

20:50 Baaaaaaaaaaaaaaaardzo blisko było gola dla Portugalczyków, święty Iker jednak wybronił. Brawo!

20:44 A tymczasem krytykowalnia zapytuje, jak podoba nam się fryzura Pepe, na co my odpowiadamy: jest fryzura, istotnie, jest odmiana, reszta niech będzie milczeniem.

Carlos Queiroz

20:41 Jedenasta minuta i mimo sporej doz energii i widocznego stuprocentowego zaangażowania graczy - bramki na razie nie ma.Jest za to kolejny kopniak wstronę Eduardo i konsekwentnie fatalna fryzura Fabio Coentrao.

20:38 Nastąpiły długie sekundy - tak, sekundy mogą być długie, niestety - ostrzału bramki Casillasa. Jeśli przy okazji pytacie, czy Carbonara Carbonero znów jest w tej okolicy, odpowiadamy - a jakże .

20:36 Gwoli przypomnienia - kibicujemy tym facetom i ich seksownym tyłeczkom.

Carlos QueirozGETTY IMAGES/Laurence Griffiths

Chociaż Portugalia na tym mundialu też prezentuje się wyjątkowo dobrze. Nie tylko tyłeczki.

20:33 O matko, dzieje się. Akcja za akcją. Villa znów strzela w Eduardo, na co Portugalia odpowiada kontrą.

20:30 Pierwsza piłka kopnięta. Od samego początku napięcie jest olbrzymie, a tempo superszybkie. Na początku drugiej minuty pierwszy strzał na portugalską bramkę.

20:28 Rzucili monetą. Kapitanowie i koledzy z klubu, Iker Casillas i Cristiano Ronaldo, wymieniają okolicznościowe podarunki.

20:25 Zaczęło się. Śpiewają hymny, żwawo, natchnieni. Niestety, w bluzach.

Więcej o: