Yoann Gourcuff nielubiany przez kolegów!

Za to lubiany przez kobiety, które to z nim najchętniej zdradzałyby swoich partnerów. W takich wypadkach mówi się o ''karmie''.      

Jakkolwiek ''Trójkolorowi'' mają piękną historię i tradycyjnie wysokie miejsce na naszej topliście światowych zespołów, to jednak w tym roku chłopcy nie raz nadepnęli na ciachowy odcisk: a to Thierry Henry i ręka, a to bezustanne narzekania (na wuwuzele, na pogodę, na mnóstwo innych rzeczy), a to brzydkie seks-skandale, a to obrażanie się na wszystkich dokoła i wygórowane żądania. Nie lubimy rozpieszczonych, strojących fochy, przecenianych gwiazdorów, a na takich, niestety, coraz częściej wychodzą Francuzi.

Skromny Yoann Gourcuff zawsze wydawał się stać z boku tej ''wesołej'' gromadki, niejako w kontraście do swoich kolegów. Według najświeższych doniesień z głębi francuskiej kadry, która wczoraj w kiepskim stylu i bez, według trenera, spisującego się słabo w poprzednim meczu Gourcuffa, przegrała mecz z Meksykiem, to nie było tylko nieuzasadnione wrażenie. Oto, jak mówią źródła , najpiękniejszy z boiskowych ekshibicjonistów spotyka się z ostracyzmem ze strony swoich kolegów z reprezentacji. Czy to przez to, że nie lubi imprezować, czy może ze względu na ''dobre'' pochodzenie (Gorcuff jest synem znanego i szanowanego we Francji eks-piłkarza i trenera), ''złoty chłopiec'' z Bordeaux w kadrze jest stale izolowany. Jada posiłki sam, inni piłkarze nie chcą także z nim ćwiczyć na treningach. Podobno zaczęło to nawet wpływać na komunikację z innymi na boisku, a co za tym idzie - na jego postawę w czasie meczów, co jest chyba naturalną konsekwencją niezdrowych relacji pomiędzy piłkarzami z jednej ekipy.

Rzekomo niskie notowania u kolegów nie rzutują jednak w żaden sposób na piłkarza powodzenie u kobiet. Według przeprowadzonego ostatnio przez stronę randkową dla osób w związkach małżeńskich (!) sondażu, 98% zarejestrowanych tam kobiet zdradziłoby męża właśnie z Gourcuffem. Jest on zdecydowanym faworytem mających skłonność do cudzołóstwa pań, podczas gdy Franck Ribery zajmuje na liście ostatnie wśród piłkarzy miejsce - z zaledwie 3% głosów.

O ile charakter portalu wydaje nam się dość kontrowersyjny, to same wyniki już ani trochę. Nie chcemy mówić głośno, co by było, gdyby Yoann Gourcuff pewnego dnia zapukał do naszych drzwi.

A inni reprezentanci Francji po prostu nie wiedzą, co tracą.

Więcej o: