Jak siatkarze spędzają wolny czas na zgrupowaniach?

Co ma na głowie Michał  Bąkiewicz? Oraz wywiad z Winiarskim,  w którym zdradza, kto jest jego najlepszym przyjacielem w kadrze, jakiej piłkarskiej drużynie kibicuje i czy nie żałuje decyzji o powrocie do Polski.  

W kwestii ''Bąka'': garnek co się zowie. Oto co ma na głowie. Więc nie mogłyśmy się zupełnie skupić na tym jakie opowieści snuje Misiek w materiale kolaboracyjnym reprezentacji.net i lookr.tv. Może Wam wyjdzie to lepiej. Na pewno jest coś o zwyczajach związanych z piciem kawy, o tym dlaczego kadrowicze nie grają już w Spale w karty i o innych rozrywkach jakim oddają się w trakcie zgrupowań. Swoje trzy grosze o grach komputerowych dorzuca Michał Ruciak. Gotowe? To oglądajcie .

Ale to jeszcze nie koniec miłych rzeczy, których możemy znaleźć na stronie reprezentacja.net. Pod tym samym linkiem dowiecie się również, co o współpracy z trenerem Castellanim sądzą Patryk Czarnowski i Fabian Drzyzga. I znowu nie jesteśmy wstanie wsłuchiwać się dokładnie w treść a tym razem show skradają totalnie rozkoszne minki Fabiana. Nie spodziewałybyśmy się tego po nich.

Wrażeń uzupełnia wypowiedź Michała Winiarskiego o Lidze Światowej w trzecim filmiku. A gdyby było Wam mało obcowania z drugim Miśkiem, koniecznie zajrzyjcie na lookr.tv , gdzie znajdziecie dłuuugi wywiad z siatkarzem Skry Bełchatów, podczas którego Winiar cały czas patrzy się w buty. (My jednak chcemy taką bluzę!) A skoro już tam będziecie, niech Waszej uwadze nie umknie absolutny rarytasik - filmik opiewający proces rozciągania Michała W. Hu hu. (Chcemy takie nogi!).

ruby blue

Więcej o: