Wielki Ciachowy Konkurs! Pokaż jak kibicujesz!

Obalmy stereoptypy, że dla ładniejszej połowy globy zaczął się właśnie najcięższy miesiąc od czterech lat. Pokażmy, że nie tylko brzuchaci panowie z piwem, chipsami i absolutną władzą nad pilotem mają prawo mienić się kibicami piłki nożnej. Udowodnijmy, że dziewczyny kochają futbol!    

Ponieważ istnieje jednak wciąż rzesza nieprzekonanych, uważających, że dla nas spalony może być jedynie kotlet, auta nie odróżniamy od autu, a z piłkarzy rozrózniamy jedynie Beckhama i Cristiano Ronaldo - musimy udowodnić, że to właśnie my - różowa płeć - kibicujemy najwierniej, najzagorzalej, najbardziej kolorowo - i pomysłowo!

A więc do dzieła! Przysyłajcie nam swoje zdjęcia (lub filmy) z trwających właśnie Mistrzostw Świata - pokażcie jak kibicujecie - nieważne gdzie: na kanapie, w barze, w parku, na stadionie (szczęściary) w szkole, gdziekolwiek - liczy się pomysł, energia i zaangażowanie. Czekamy cały Mundial - najciekawsze zdjęcia bedziemy oczywiście zamieszczać na stronie, a na końcu - już po turnieju - wyłonimy zwycięzców, na których czekają ciachowe gadżety.

Nasz adres to niezmiennie ciacha@g.pl

To jak gotowe? W galerii macie parę przykładów na zachętę.

Więcej o: