11 okolczykowanych ciach

Beż żadnych przedrostków  ''naj''. Możecie traktować to jako tekst przeglądowy z delikatnie jednak postawioną tezą: mężczyźni powinni trzymać się  z dala od kolczyków.    

11. Adam Małysz

Przyznajcie się: jaka była Wasza pierwsza myśl na rzucone hasło ''sportowcy z kolczykiem''? No właśnie. Ojca założyciela polskiego kolczyka najzwyczajniej nie mogło tu zabraknąć.

10. Janne Ahonen

Nie żeby kolczyk w świecie skoków narciarskich był czymś nowym. Krótki romans z przebitym uchem miał też swego czasu Janne Ahonen. To nie były dobre czasy.

9. Abel Xavier

W niektórych przypadkach to jednak nie kolczyk a jego brak można by uznać za ekstrawagancję. I co tam jeden kolczyk, jak można mieć dwadzieścia.

8. Jermain Jenas

Kolczyki w uchu zyskały sobie zaskakującą popularność wśród piłkarzy, mimo że zgodnie z przepisami gry dla bezpieczeństwa samych zawodników i ich otoczenia, powinny być zasłonięte podczas meczu. Co w efekcie jest zdecydowanie dalekie jest do highlightów estetycznych.

7. David Beckham

Młodzi piłkarze mają zresztą godny obiekt inspiracji i naśladownictwa.

6. Cristiano Ronaldo

Chociaż i tak raczej w tym momencie najsłynniejsze kolczyki piłki nożnej nalezą do naszej Kryśki kochanej. W tym wypadku akurat idealnie wpisują się w całościową stylistykę.

5. Lewis Hamilton

GETTY IMAGES/Mark Thompson

Kolczyki naturszczyka i żółtodzióba w tym zaszczytnym biżuteryjnym gronie, po części inspiracji do samego tekstu, wyjątkowo po oczach nie rażą. Co więcej - niektóre z nas same by śmiało takie założyły. Jeden szkopulik: my jesteśmy kobietami.

4. Jeremy Wariner

O tym, że co jedno przebite ucho to nie dwa, doskonale wie również amerykański lekkoatleta. Tylko co z tego.

3. Adrian Schultheiss

Pomyślcie teraz o dyscyplinie sportowej, która najmniej kojarzy Wam się z mężczyznami w kolczykach. Jeśli jest to łyżwiarstwo figurowe, to niech miłą czy niemiłą, jak kto woli, niespodzianką będzie postać szwedzkiego łyżwiarza.

2. Slaven Bilic

Bywają jednak tacy mężczyźni, którym kolczyk ani żadna inna rzecz, która ich jest, nie jest w stanie zaszkodzić. A być może nawet dodają jeszcze więcej charyzmy i animuszu. Być może.

1. Janko Tipsarevic

Wniosek ogólny nasuwa się jeden: mężczyźni, nie noście kolczyków. A jeśli już koniecznie to we brwi.

ruby blue

Więcej o: