Największe gwiazdy futbolu w bezpośrednim starciu na O2 Arena w Londynie - który najlepszy?

Już 17 lipca Wayne Rooney, David Villa, Cesc Fabregas, Didier Drogba, Cristiano Ronaldo i Steven Gerrard porównają swoje umiejętności w pięciu kategoriach.    

Tuż po finale mundialu czeka nas kolejna wielka piłkarska uczta, na którą bilety możecie nabyć również Wy, odwiedziwszy tę stronę , wielce zresztą przyjazną koneserom męskiej urody. Najwięksi z największych współczesnych piłkarzy (choć nie wszyscy, oczywiście i niestety) będą rywalizować ze sobą w klimacie prawdziwych rzymskich igrzysk, przechodząc testy na moc uderzenia, panowanie nad piłką, precyzję, grę w ataku i zdolność do zakrzywienia toru lotu piłki. Nie wiemy, jak Wy, ale my już dostałyśmy gorączki i dreszczy an myśl o tym ciasteczkowym zlocie.

Jeśli istnieją dobre, różowe albo nawet i brunatne wróżki, to niech wiedzą one, że Ciacha w dniu dzisiejszym mają tylko jedno życzenie, które związane z pewnym wielkim eventem w połowie lipca i może się zmaterializować w formie zgrabnego biletu.

A do Was, drogie Ciachczytelniczki, zwracamy się z nurtującym zapewne niejednego mędrca lub tylko kibica pytaniem: który z tych panów jest najlepszy?

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

Który z nich wygra w bezpośrednim starciu?
Więcej o: