Wybieramy sobie drużynę na Mundial - czas na półfinały!

Czyli robi się już bardzo, bardzo gorąco. Na szczęście u nas nie ma łysych sędziów, nieuznanych goli, mimlimetrowych spalonych ani kartek z kapelusza - tylko czysta, ciachowa rywalizacja...    

Ach, ale jakichże to emocji dostarczyły nam ćwierćfinały! Przede wszystkim musiałyśmy przełknąć bardzo gorzką pigułkę w postaci Waszej wzgardy dla Niemców i pogodzić się z ich odpadnięciem. To znaczy - nie pogodziłyśmy się, ale nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować Argentynie. I zacząć się przekonywać o słuszności Waszego wyboru.

Argentyna pokonała Niemców aż 64:36%, ale za to Anglia biła się z Brazylią zacięcie, i do ostatniego tchu, a o zwycięstwie Canarinhos zadecydowało... zaledwie sześć głosów!

Czy to nie piękna lekcja demokracji, i tego, że każdy głos się liczy? No cóż, płaczemy po Europejczykach i cieszymy się z południowoamerykańskiego temperamentu, który zdominuje nam półfinały. Kaka i Robinho też się cieszą:

Teraz pora skonfrontować dzisiejszych triumfatorów, z tymi, z poprzednich tygodni. Dla przypomnienia, byli to Holendrzy:

... i Hiszpanie:

AP/Daniel Ochoa de Olza

Hiszpanie grają o Finał Waszych Serc z Argentyną, Holendrzy - z Brazylią, a gra toczy się o naprawdę wielką stawkę. Gotowe do podjęcia życiowej decyzji?

PS. Nie zapominajcie o alternatywnej zabawie tutaj . Jeśli już wiecie komu chcecie kibicować i za co - koniecznie napiszcie!

r.

PYTANIE 1 W parze Hiszpania - Argentyna stawiam na...

Argentynę!
11%
Liczba oddanych głosów: 160
Hiszpanię!
89%
Liczba oddanych głosów: 1258

PYTANIE 2 Z pary Brazyllia - Holandia chcę wspierać...

Canarinhos!
50%
Liczba oddanych głosów: 713
Oranje!
50%
Liczba oddanych głosów: 705
Więcej o: