Różwoy Raport Specjalny - skoczkowie a intymne szczegóły Argentyńczyków

Nie żeby te dwie frakcje miały ze sobą cokolwiek wspólnego.    

***Od rzeczonej Argentyny zacznijmy. Oto do mediów podano informację, że członkowie piłkarskiej reprezentacji tego kraju a mundialu MOGĄ UPRAWIAĆ SEKS . Łał. Żeby jednak nie było ostrych i niekoniecznie nam do życia potrzebnych szczegółów zbyt mało, Diego Maradona obiecuje, że w wypadku wygranej swoich podopiecznych na MŚ rozbierze się . Czy naprawdę musieliśmy to usłyszeć? Czy naprawdę będziemy musieli to oglądać? Czy naprawdę obowiązuje zatem zakaz absolutnego kibicowania Argentynie?

***A co na taki zakaz powiedziałby Tomasz Lis? A co Rysio z Klanu?

*** Z serii: najbardziej wzruszające momenty w sporcie - Jose Mourinho żegna się z Materazzim . Naprawdę chwyta za serce i więzi głos w gardle, nawet jeśli rozpacz z powodu rozstania wydaje się u dorosłych mężczyzn reakcją cokolwiek przesadzoną.

*** Codzienna moda w sporcie i sport w modzie codziennej. Jest ładnie, miło, wiosennie.

*** Tak się maluje , jak się udaje, że się maluje w stylu afrykańskim. Efekt, mimo kąśliwego niniejszym potraktowania, całkiem oku przyjemny.

*** Nicklas Bendtner tymczasem znów publicznie bez spodni . Pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają.

***Na Facebooku Widelec obiecuje nam nagie klaty. Zobaczymy, co z tych obiecanek-cacanek wyniknie.

***Nie zapomnijcie głosować na swoich piłkarskich faworytów na RPA w akcji Komu kibicujesz oraz w tej naszej , ciachowej . Zapewniamy - wszystkim będzie miło.

*** Sezon na skoki narciarskie wprawdzie się skończył, ale sezon na klaty skoczków trwa całe życie...Dięki Nati&Karo, dziś nasz raport sponsorowali Gregor Schlierenzauer i Thomas Morgenstern. Mamy nadzieję, że obejrzałyście ich z przyjemnością.

Więcej o: