Wychowankowie SMS w Spale zagrali przeciw reprezentantom Polski

Przebywający na zgrupowaniu w Spale kadrowicze nie pozostawili złudzeń, kto rządzi na tej ziemi - przy czym nie zbrakło humoru ani...malowideł.    

W tej ostatniej kategorii wyróżnienie należy się zdecydowanie Zbigniewowi Bartmanowi, który zabłysnął nowym napisem na ramieniu. I choć dzięki wspaniałej marii k dysponujemy unikatowym zdjęciem prosto z internetowej transmisji, to jednak odczytać owych zbyszkowych mądrości za żadne skarby świata nie damy rady. I nie tylko dlatego, że oczy już nie te...Zwracamy się więc z gorącym apelem do śledczych Ciachczytelniczek - czy którakolwiek z Was posiada lub może dotzreć do szerszych informacji na temat prowiniencji, symboliki i/lub wymowy wspomnianego naramiennego przkazu? Czy są to słynne już kryteria wobec ewentualnej wybranki Zibiego, czy może odezwa do wielbicielek?

A wracając do meczu: spotkanie odbyło sie podobno w iście braterskiej, rozluźnionej atmosferze, nie licząc pierwszego seta, który wygładał zupełnie poważnie. Jak pisze nasz anioł, mary k :

Drugi set to miażdżąca przewaga kadrowiczów. Trzeci set natomiast przypominał tegoroczny Mecz Gwiazd PlusLigii: na parkiecie znalazł sie Ryszard Bosek, zagrywał libero SMSu, Fabian Drzyzga atakował, Marcin Możdżonek zabawił się w rozgrywającego (kiwał niczym Paweł Zagumny). Ostatecznie skończyło się na wyniku 2:1 dla kadry narodowej.

...ale wygląda na to, że Zlocieńcy przygotowujący się do sobotniego starcia z Francją i pierwszego meczu Ligi Światowej (5 czerwca) po rpostu dali młodszym kolegom fory. Miło z ich strony.

Zazdrościmy tym, którzy mecz widzieli, solidarnie łączymy się w bólu z tymi, którzy przegapili (na pocieszenie, reprezentacja.net oferuje nam cukierka w postaci możliwości zadania pytania Michałowi Winiarskiemu ; oby było dobre!), a wszystkich zapraszamy do wspólnego deliberowania nad nowym tatuażem Bartmana. Czy na sali jest specjalista od obróbki cyfrowej zdjęć?

Więcej o: