Różowy Raport Specjalny - Loitzl i inne chłopaki

A także sprawy, dziś z towarzyszeniem połowicznie obnażonego Wolfganga - w odpowiedzi na zeszłotygodniowego Andreasa.    

***Wczoraj urodziny obchodzili Iker Casillas (w Wasze domowe wypieki wetknijcie szybciutko 29 świeczek) i Petr Cech (28 wiosen już na karku). Na cześć naszych słodkich jubilatów - co z tego, ze wczorajszych - sto lat !

***Jakby ktoś nie zauważył - Cheryl Cole jest piękna i bajecznie bogata. Obydwa fakty lubi dokumentować na zdjęciach . Nie oponujemy - po jej przejściach może nawet jeść brylanty na śniadanie i wydychać próżność nosem, a babska solidarność powstrzyma nas od słów krytyki.

***Nike wyprodukowało KOLEJNĄ GENIALNĄ REKLAMĘ . Niech kapitaliki wystarczą za komentarz do tego wydarzenia. Uwaga, liczba dużych liter w poprzednim zdaniu jest wprost proporcjonalna do długości filmu.

*** Tak się bawi, tak się bawi - CHEL-SE-A!!! Do obejrzenia , pokometowania, powieszania psów na WAGsach.

***Znacie bajkę o ''Czarodzieju z krainy Oz''? Nie? To tutaj też jej nie poznacie . Mamy zamiast tego całkiem wesołą historię alternatywną z Fernando Torresem w roli wróżki. Polecamy i pozdrawiamy kolegę Chrisa, który i tak nie zrozumie.

***Nie zapomnijcie też wziąć udziału w naszych świetnych zabawach przedmundialowych: wewnętrznej , ciachowej, i ogólnosportowej . Powiedzcie, komu kibicujecie, redakcje Ciach i Sportu.pl chcą wiedzieć, jak Wam się podlizać.

***No i takie małe pytanko na koniec: czy podoba Wam się ten chudziutki Wolfi?

Z ciachowym pozdrowieniem, olalla

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

Więcej o: