11 najgorszych sportowych tatuaży

Były już kiedyś u nas tatuaże najfajniejsze, naturalną konsekwencją jest więc przegląd tych ładnych inaczej. Zwłaszcza, że nową falą inspiracji natchnął nas ostatnio Artur Boruc.    

11. Jaime Alguersuari

No dobra. Tatuaż Jaime nie jest raczej szczególnie bulwersujący, ot takie tam neutralnie estetycznie niewiadomo-co. Szukałyśmy jedynie pretekstu do pokazania Wam kawałka brzucha kierowcy. No i znalazłyśmy.

10. Alain Bernard

JASON REED

Rozumiemy ideę. Ale gdyby ten rekinek wyglądał choć trochę bardziej agresywnie i nie przypominał krewetki, tudzież hasającej syrenki Ariel... No bo jak to wygląda na tle tych wszystkich mięśni pływak. Z czym do klaty.

9. Mark Philippoussis

Aleksander Wielki w otoczeniu bliżej niezidentyfikowanych promieni - nie próbujcie tego na Waszych ramionach.

8. Stephon Marbury

Tatuażami koszykarzy NBA spokojnie mogłybyśmy obdzielić całe zestawienie. Darujemy Wam, jednak ku przestrodze pokazując jedynie pana Marbury, który uczy nas, że nie ma takiej części ciała, na której nie można by zrobić sobie tatuażu. Tylko po co.

7. Steve Sidwell

A jak pokazuje przykład pleców pomocnika Aston Villa, nie ma takiej treści, której nie można by wytatuować sobie na plecach. Wbrew pozorom nie są to żadne cytaty z Biblii, a treść przysięgi małżeńskiej, jaką piłkarz wypowiedział swojej żonie w dniu ślubu. Przez resztę dni wypowiadają ją jego plecy.

6. Wayne Rooney

Coś, co z daleka wygląda jak rana kłuta ręki z gangreną, jest w rzeczywistości tytułem płyty ulubionego zespołu piłkarza, Stereophonics. A głosi on: Just Enough Education To Perform. Propsy za samokrytykę.

5. Duncan Ferguson

Cóż złego, zapytacie, w tatuażu byłego szkockiego piłkarza. Ujmujący gest przywiązania do swojego klubu, Evertonu. Który to sprzedał go kilka dni później do Newcastle. Hehe.

4. Radek Majdan

A skoro już mowa o tatuażach jednak nieco zbyt pochopnych, nie sposób pominąć w tym miejscu starego Indianina, który w przeszłości był Dodą. Swoją drogą, współczujemy. Jakbyście się czuły, gdyby ktoś przerobił Waszą podobiznę na jakiegoś Mohikanina tudzież innego Tańczącą Chmurę?

3. Stephen Ireland

Razem z tatuażem piłkarza Manchasteru City pozostajemy w wątku około Dodowym. Królowa może być tylko jedna, ale jej anielskie skrzydła już niekoniecznie.

2. Artur Boruc

Już pierwszy performens na szyi nie zwiastował niczego dobrego, a kielich goryczy wylał się kilka dni temu w okolicach pępka piłkarza. Ałć!

1.Mike Tyson

I choć trudno w to uwierzyć, niektórzy wpadają na jeszcze gorsze pomysły. A czy Wam przychodzą na myśl jeszcze inne tatuażowe wpadki ciach?

ruby blue

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.