Nicole Scherzinger zdradza Hamiltona?

Brytyjskie brukowce nie dają  za wygraną.    

Rzeczywiście, od czasu ogłoszenia decyzji o ponownym zejściu się pary w lutym tego roku, plotki o burzliwych przejściach i definitywnych rozstaniach coś jakoś przycichły. Pretekstów do nowej fali spekulacji dostarczyły występy Nicole w amerykańskiej wersji Tańca z Gwiazdami. Poty wylane wspólnie podczas wielogodzinnych sesji w sali treningowej miały zbliżyć do siebie piosenkarkę i partnerującego jej młodziutkiego tancerza, Dereka Hough. Tak przynajmniej wieść gminna niesie. Jakież to polskie. Nie mogłyśmy sobie oczywiście odpuścić i przyjrzeć się wspólnym pląsom pary.

Musimy przyznać, że wysokość, na jaką jest w stanie podnieść swoja nogę Nicole, jest iście imponująca. Coś nam jednak mówi, że w plotce o romansie z tancerzem jest tyle prawdy, co opony na kole bolidu Lewisa po skończonym wyścigu. Tym bardziej, że doniesieniom stanowczo zaprzecza sama zainteresowana. - Derek jest dla mnie jak młodszy brat. Wszyscy doskonale wiedzą jak bardzo oddana i zakochana jestem w Lewisie - stwierdziła piosenkarka.

Cała historia ma jeszcze jeden interesujący wątek. Otóż o romansowanie z 24-letnim tancerzem posądzano wcześniej zdradzoną i upokorzoną okrutnie przez męża Cheryl Cole. Jakiż ten świat mały. Piosenkarka współpracowała z Derekiem podczas kręcenia jednego z jej teledysku, a znajomość miała rozwinąć się intensywniej podczas pobytu Cheryl w Los Angeles gdzie leczyła rany po performensach Ashley'a. Przyjrzyjmy się bliżej temu fenomenowi.

Oj tam, oj tam.

ruby blue

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

Więcej o: