Jastrzębski Węgiel drugim finalistą PlusLigi siatkarzy

Cieszycie się? Płaczecie? Wzruszacie obojętnie ramionami?    

W decydującym o awansie do finału meczu, obie drużyny wytoczyły najcięższe artylerie. Cokolwiek przez to sobie zrozumiecie, będzie słuszne. Wczorajsze show jednak niemal w całości skradł atakujący Jastrzębian, Igor Yudin, który w całym spotkaniu zdobył aż 24 punkty!

Powiedziałybyśmy, że najczęściej punktujący po drugiej stronie siatki, Kuba Jarosz, ze swoimi piętnastoma mógłby się schować, gdyby nie to, że wcale nie chcemy żeby się gdziekolwiek w trakcie meczu chował.

Bohater meczu po spotkaniu był przeszczęśliwy i nie szczędził komplementów swojej, wyjątkowo w jego opinii mocnej w tym sezonie, drużynie.

- Wydaje mi się, że w tym roku mamy najlepszy zespół od momentu kiedy dołączyłem do drużyny. Zawsze mieliśmy dobrych graczy, ale myślę, że w tym sezonie jest bardzo fajna atmosfera. Wszyscy bardzo się ze sobą zaprzyjaźniliśmy, dobrze się rozumiemy i sądzę, że to odgrywa duże znaczenie, szczególnie w tych momentach kiedy wynik w meczu jest tak wyrównany, tak jak wczoraj - powiedział Igor w rozmowie z portalem reprezentacja.net.

Teraz na drodze rozpędzonych Jastrzębian stanie Skra Bełchatów. Co to będzie, co to będzie. Macie jakieś przewidywania? Sądzicie, że hegemonia obrońców tytułu zostanie wreszcie przełamana?

ruby blue

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

Więcej o: