Ciacha w okularach przeciwsłonecznych

Z okazji trwającej (podobno) wiosny I nadchodzącego lata, przygotowałyśmy dla Was mały przegląd poradnikowo - inspiracyjny. Jakie modele zakładają ciacha i z jakim skutkiem? Dowiecie się poniżej.    

1. Simon Ammann

Na początek prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalne okulary przeciwsłoneczne sportów zimowych i Szwajcarii. A czy najlepsze? Niech osądzi Bóg i historia. Czyli Wy.

2. Gerrard Pique

Kontynuując wątek okularów dziwnych prezentujemy dokonania Pique w tej dziedzinie. Wygląda na to, że piłkarz chciał połączyć w jedno wszystkie cechy najmodniejszych modeli. Są więc one duże, są kanciaste i pojawia się również element okularów policyjnych. Nie próbujcie tego w domu.

3. Fernando Torres

A skoro już mowa o modelu policyjnym, w takim właśnie swego czasu paradował ulicami Torresik. Tym razem nam się podoba.

4. Nick Heidfled

Pamiętacie go jeszcze? Tak czy inaczej, Quick Nick pochwalił się swego czasu, że posiada bardzo pokaźną kolekcje okularów przeciwsłonecznych w domu. I tam właśnie powinien je zostawić.

5. Robert Kubica

REUTERS/TIM CHONG

Ówczesny partner Nicka w BMW Sauber najwyraźniej poczuł się zawstydzony I również coraz śmielej zaczął zakładać interesujące nas dziś akcesorium. Z tym modelem akurat trochę chyba nie wyszło.

6. Gregor Schlierenzauer

Żeby nie było, że potrafimy tylko marudzić I nic nam się nie podoba. W przypadku austriackiego skoczka okulary idealnie wpisują się w całość boskiej stylizacji.

7. Kimi Raikkonen

Lady KiMi ostatnio robi wszystko, żebyśmy przestały go ubóstwiać, podziwić, miłować. Trochę plastiku na twarzy to nadal trochę dla nas za mało. Ale nie zachęcamy absolutnie do dalszych prób.

8. Fernando Alonso

GETTY IMAGES/Mark Thompson

Hiszpański kierowca to nasz zdecydowany faworyt. A wszystko przez charakterystyczny model Ray Ban, w którym Alonso lansował się przez cały ubieg roczny sezon. W bonusie podpatrzeć możecie jakie okulary zakładał wówczas Lewis Hamilton. Bo na pewno czekacie na tą informację cały miesiąc.

9. Lucas di Grassi

Dużo coś tutaj u nas formułowców, ale co poradzimy kiedy to właśnie ta grupa zawodowa najchętniej, najliczniej i najczęściej pokazuje się w okularach przeciwsłonecznych, dostarczając nam materiału do analizy. Ależ byśmy tego Lucasa przeanalizowały.

10. Cristiano Ronaldo

Milczenie jest okularami przeciwsłonecznymi Cristiano Ronaldo. Ale w końcu to człowiek, który '' is wearing his sunglasses at night ''.

ruby blue

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

http://www.ciacha.net/ciacha/1,81835,7805954,David_Beckham_w_obiektywie_Vincenta_Petersa.html

Więcej o: