Ciachowe reklamy: Jenson Button spaceruje

A nam absolutnie wystarcza to do szczęścia.    

Jenson Button przechodząc do teamu McLaren liczyć musiał się z jedną nieuniknioną koniecznością. Obowiązkiem tym był mianowicie udział w spocie reklamowym jednego z partnerów strategicznych zespołu, firmy Johnnie Walker. Wcześniej w reklamówkach takich brali udział byli kierowcy zespołu, w tym Fernando Alonso i Kimi Raikkonen. I tak, to również Wam pokażemy, ale gwiazdą tego teksu jest Jenson Button, więc o nim najpierw. Idea króciutkiego spotu jest prosta: Jenson przechadza się po bliżej niezidentyfikowanej ulicy, w tle słyszymy fragmenty wypowiedzi komentatorów sportowych. Najpierw z czasów Hondy o jego fatalnym sezonie i rozczarowującym występie przez własną publicznością, przy którym spacerujący Jenson spuszcza głowę by podnieść ją zaraz i uśmiechnąć w tryumfująco - szyderczy sposób gdy w tle słyszymy ''mówili, że nigdy nie wygra, ale on to zrobił, został mistrzem świata''. Wzruszyłyśmy się trochę. Serio.

Nigdy nie sądziłyśmy, że tyle radości sprawi nam półminutowa reklama z chodzącym w stroju służbowym ciachem. Życie zaskakuje nas na każdym kroku. Ale nie skomentujemy zbliżenia z trzynastej sekundy filmiku. Pokażemy za to obiecane spoty Johnnie Walkera z innymi byłymi gwiazdami McLarena. Na początek prehistoryczny Kimi Raikkonen:

I historia nieco świeższa, Fernando Alonso w bliźniaczym spocie.

Coś jest w tym McLarenie, że wszyscy jeżdżący w nim kierowcy prezentują się nadzwyczaj zacnie. A który z panów, Waszym zdaniem, wypada najlepiej w reklamie Johnnie Walkera?

ruby blue

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

Więcej o: