10 największych żartownisiów sportu

Z okazji prima aprilisowego święta mamy dla Was adekwatne zestawienie psotników i ich mniej lub bardziej wyrafinowanych żartów. Ku przestrodze i inspiracji.    

10. Luca Toni i Frank Ribery

P iłkarski duet raz po raz raczył nas swoim mniej lub bardziej wyszukanym dowcipem. Do prezentacji wybrałyśmy psoty, które przydadzą się nie tylko na dziś, ale znajdą swoje zastosowanie również w zbliżający się lany poniedziałek. Na początek oblanie podstawowe.

Oraz psota bardziej zaawansowana logistycznie, tym razem w duecie Ribery - Van Buyten.

9. Mika Hakinen i Eddie Irvine

Jeszcze więcej lekcji ze skutecznego oblewania udzielą nam dawni formulowi mistrzowie.

8. Bojan Krkić i Gerard Pique

Luce i Frankowi pozazdrościli najwyraźniej piłkarze Barcelony, którzy zasłynęli onegdaj z pewnego niezwykle okrutnego żartu.

7. Kristoffer Berntsson i Tomas Verner

Ale bynajmniej nie tylko piłka nożna ma swoje psotniarskie duety. Jeśli myślałyście, że łyżwiarstwo figurowe to jedynie wiecznie obrażający się i wygłaszający swoje manifesty Johnny Wier(d) , to byłyście w błędzie. Wygłupy Szweda i Czecha najczęściej sprowadzają się do ekstatycznych tańców treningowych.

Albo wzajemnego przedrzeźniania ruchów z tafli.

6. Jewgienij Pluszczenko

A skoro już mowa o łyżwiarstwie figurowym, to nie w sposób pominąć w tym miejscu rosyjskiego łyżwiarza, którego każdy niemal program z Gali Mistrzów przechodził do historii. Tak jak ten poniżej.

5. Norwescy skoczkowie narciarscy

Pod warunkiem, że bawi Was humor spod znaku "będę wyskakiwał z pudełka i straszył przechodniów". Coś nam i tak mówi, że gdybyśmy tam były, pierwsze leżałybyśmy na podłodze. Nie wiemy tylko czy ze śmiechu czy ze strachu. Czy z omdlenia.

4. Sebastian Vettel

Niemiecki kierowca nie bez przyczyny uchodzi za największego wesołka Formuły. A to zaśpiewa coś po fińsku, poudaje australijski akcent Marka Webbera, czy oświadczy się Jensonowi Buttonowi . Zaśpiewaj to Seb jeszcze raz.

.

Sebastian Vettel na Eurowizję!

3. Kimi Raikkonen

Zawsze uważałyśmy, że najzabawniejsi ludzie, to wcale nie osoby, które chodzą i opowiadają dowcipy, cały czas śmieją się, psocą i jest wesoło. O najwięcej śmiechu przyprawiają nas za to wypowiadane ze śmiertelną powagą stwierdzenia, które wzbudzają wesołość czy to ze względu na sposób opowiadania (Ciacha pozdrawiają Marcina Wasilewskiego ), czy na samą absurdalność wypowiedzi.

Nie, on nie żartował.

2. Novak Djoković

Serbski tenisista do historii sportu, tak samo jak dzięki swoich zwycięstwom i pucharom, przejdzie dzięki niesamowitemu poczuciu humoru I kultowych już parodiach kolegów i koleżanek z kortu.

1. Polscy siatkarze

Wszyscy po kolei, a w szczególności: Bartek Kurek za niesamowite covery przebojów muzycznych .

Bohaterowie drugiego planu Mariusz Wlazły i Grzesiek Szymański.

Oraz niezawodny Łukasz Kadziewicz, który bardzo słusznie pcha się przed mikrofon.

Żeby udzielać takich na przykład wywiadów.

Szaleni, ale nie głupi!

ruby blue

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

Więcej o: