Hamilton i Button modelują i odpowiadają na pytania

A wszystko to w szykownych garniturach od Hugo Bossa.    

Jakkolwiek wielokrotnie zdradzałyśmy się już z miłością do formułach kombinezonów, w których nasi ulubieńcy prezentują się niezwykle seksownie, cieszy nasz każda okoliczność, przy której możemy popodziwiać kierowców w innym odzieniu. A jeśli mają to być ubrania od Hugo Bossa to już w ogóle. Taką właśnie niespodziankę z pozującymi, wygłupiającymi się i opowiadającymi o swoich codziennych zamiłowaniach ubraniowych mamy dla Was właśnie dziś.

Zostawiając na boku wszystkie sympatie i antypatie do Lewisa Hamiltona, musimy przyznać, że jako model radzi sobie on wyjątkowo dobrze. Kierowca podoba nam się zwłaszcza w skórzanej brązowej kurtce. A Jenson jak to Jenson. Wiadomo. W końcu, nie na darmo jest Jensonem. I naprawdę zazdrościmy obojgu tak wyśmienitych humorów o 6:30 rano.

Po skończonej sesji zdjęciowej panowie znaleźli jeszcze nieco czasu by usiąść i odpowiedzieć na kilka pytań fanów zadanych za pośrednictwem Facebookowej strony Hugo Bossa. Z nagrania dowiecie się, miedzy innymi, co Jenson Button myśli o brytyjskiej królowej, jaki ukryte talenty ma Lewis Hamilton i o czym myśli podczas jazdy oraz co obydwoje sądzą o kontuzji Davida Beckhama i jego mundialowej absencji. Tak, tak, to wszystko u nas.

A wracając do meritum: który z kierowców podoba Wam się bardziej w roli modela Hugo Bossa?

Więcej o: