Wybieramy Najbardziej Ciachową Drużynę PlusLigi: Neckermann AZS Politechnika

Śpieszmy się kochać Ciacha, tak szybko spa... tfu, tfu, odpukać w niemalowane.    

Nie biorę pod uwagę innego rozwiązania niż gra Politechniki w PlusLidze - powiedział trener Neckermanna Radosław Panas, z którym Ciacha zgadzają się w 100% - Wierzę do końca w swój zespół, wierzę że się utrzymamy. Warszawa zasługuje na PlusLigę. Pokazały mecze w ostatnich tygodniach. W spotkaniu z Bydgoszczą zapełniliśmy Torwar. W spotkaniu z PGE Skrą trzeba było dostawiać dodatkowe trybuny w Arenie Ursynów. Miały one 1200 miejsc i bilety zostały wyprzedane w kilka godzin.

W bardziej poetyckich słowach myśl tę ujmuje K-r-o-p-e-l-qa :

Gdzie Ci mężczyźni prawdziwi tacy?? no jak to gdzie. w STOLICY!!!!! Warszawa jest niczym Olimp - tu po ziemi stąpają istni bogowie siatkówki! wystarczy przyjść na mecz a można zamoczyć usta swe w prawdziwym nektarze piękna! <3 <3 Muszę coś więcej dodawać? Czy naprawdę muszę jeszcze wymieniać te nazwiska, które przyprawiają niewiasty o palpitacje serc i dygotanie kolan? Buszek? Achh ten dreszczyk... Więceeej? Radomski... Kłos...Wojtaszek... te nazwiska już wkrótce zawładną siatkarskim światem. Ale to nie koniec argumentów, bowiem tu, w Warszawie nawet trenerzy to ciacha. Czas najwyższy przyjąć to do wiadomości!!! AZS PW !!!!

No właśnie. My możemy co najwyżej tę poetycka prozę zilustrować przykładami:

A walkę o plusligowy byt warszawiacy zaczynają już w piątek o godz. 18.00 w Radomiu. Do czterech zwycięstw... Nie to, że byśmy miały coś przeciwko Jadarowi, ale... czy Wy też będziecie trzymać kciuki za Politechnikę?

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

Więcej o: