Pique, Rubio, Navarro i Busquets pomalują twój świat

Na żółto i na...żółto. Kolejna akcja w wykonaniu sportowców pt. "promujemy akcję w szczytnym celu, wyglądamy zabójczo, wykonujemy różne dziwne czynności i wprawiamy w zachwyt redaktorki pewnego różowego portalu" . A innymi słowy, to co Ciacha lubią najbardziej. Mrrr....    

Tym razem o dobroci i wrażliwości swoich serduszek postanowili poświadczyć obywatele słonecznej stolicy Katalonii. Obywatele bardzo przystojni i bardzo usportowieni, w składzie: Gerrard Pique, Ricky Rubio, Juan Carlos Navarro oraz Sergio Busquets. Całą czwórka wzięła udział w słynnej akcji "LIVESTRONG" , która od kilku dobrych lat zajmuje się walką z chorobami nowotworowymi. Na jej rzecz wystąpili w spocie reklamowym, gdzie szczerzą do nas swoje śliczne buźki, dewastują jakiś niewinny kawałek asfaltu, za pomocą żółtych sprayów i mówią, zapewne jakieś mądre rzeczy, w nieznajomym Ciachom języku. Wszystko to zaś w całości wygląda milion razy smaczniej niż w rzeczywistości. Dokładnie tak:

Gerrard Pique jednak czasami nosi też koszulkę . Niestety...

...i nie zawsze musi przytulać swoich współtowarzyszy.

....i bardzo łatwo uzależnić się od nieustannego podziwiania sposobu w jaki układa usta w 33 sekundzie.

Chyba właśnie zakochałyśmy się w nim i jego brodzie po raz 24834625728465. To najbardziej uroczy facet na świecie i nic na to nie poradzimy.

Marina

Więcej o: