Różowy Raport Specjalny

Który to pojawia się, to znika, zawsze jednak - kiedy już się pojawia - przynosi garść informacji bardzo ekscytujących, garść zupełnie nieistotnych, oraz co najmniej kilka mocno rozgrzewających fotek. Gotowe?    

A więc przede wszystkim - rzut oka na kalendarz, który nieubłaganie wskazuje na to, iż nasz drogi Fernando T. liczy sobie już 26 wiosen . Też chciałybyśmy w jego wieku wyglądać na 16. Sto lat Nando i wszystkiego różowego!

GETTY IMAGES/MN Chan

A teraz zaczynamy od rozgrzewki - Xabi Alonso pozuje dla magazynu Esquire - niestety kompletnie ubrany. Co nie znaczy, że nie wygląda nieprzyzwoicie seksownie...

Wydawało nam się, że czasem nawet całkiem poetycko udaje nam się opiewać nieziemskie wypukłości i zagłębienia muskulatury Yoanna Gourcuffa, ale nic to w porównaniu z wierszem jaki dla Davida Beckhama napisała Carol Ann Duffy - nadworna poetka brytyjskiej królowej. Czujemy się zawstydzone - ale może wy wymyślicie naprędce jakąś rymowankę?

Tymczasem trwa już ostatnie kolejka PlusLigi (chlip, chlip) i wszyscy mówią tylko o jednym - kto awansuje do play - offów ?

Żeby było jeszcze goręcej - w Valencii chcą spalić Cristiano Ronaldo . No dobra, nie jego, ale jego podobiznę z papier - marche - ale i tak jesteśmy oburzone.

Jakoś miałyśmy dojść do rozbierania, a tu ciągle musimy mówić o ubraniach... Czy tak wyglądać będą nowe koszulki Arsenalu ? A tak Liverpoolu ? A może w ogóle piłkarze powinni dać sobie spokój z tymi koszulkami - przecież jak biegają to jest im gorąco nawet bez koszulek...

A skoro już mowa o gorącości (tak, wiemy, nie ma takiego słowa), to zapraszamy na niedzielę do Argentyny. Co prawda zazwyczaj koncentrujemy swoją różową uwagę na chłopcach z kontynentu i Wysp, ale w tę niedzielę w Argentynie rozegra się klasyk najklasyczniejszy z klasycznych - pojedynek Boca Juniors z River Plate. Okazja do obrazków takich, jak te:

No dobra, to pora na obiecane ekscytujące obrazki. Dziewczyny z Kickette wciąż przeżywają Gourcuffa (zresztą nie dziwimy się im), dziewczyny z ontd przeżywają powrót Owena Hargreavesa (z którego i my szalenie się cieszymy) okraszając to takim obrazkiem...

... my zaś mamy dla Was młodego Dagoberto z Sao Paulo FC (byłej drużyny Kaki) i jego radosny brzuszek odsłonięty podczas meczu SPFC z Paraguay Nacional w rozgrywkach Copa Libertadores:

Więcej o: