Wlazły a co zrobić z 1% podatku?

Te z Was, których sprawa bezpośrednio dotyczy, znajdą poniżej podpowiedź. Dla całej reszty mamy po prostu Mariusza Wlazłego w ruchomym obrazku.  

To właśnie siatkarz Skry Belchatów został poproszony, by w imieniu znanej nam dobrze Fundacji Herosi zachęcić podatników do przekazania procenta podatku na rzecz fundacji. Co więcej, Mariusz sam wziął PIT-a w ręce i wytłumaczył jak należy to zrobić.

Uważne czytelniczki nie powinny mieć  raczej wątpliwości, dlaczego warto powierzyć swój procent na ten cel właśnie. Nieustanna pomoc chorym dzieciom to oczywisty argument, ale zapominajmy o tym, że to właśnie Fundacja Herosi dała nam śpiewającego Bartka Kurka , przechadzającego się w todze Zbyszka Bartmana , te wszystkie aniołki , pisanki i całą resztę naszych podniet.

A jeśli nawet to było dla Was niewystarczające, na stronie Fundacji obejrzeć możecie innych siatkarzy zachęcających do uczynienia pożytku z procenta podatku. My zakończymy entuzjastycznym apelem Karola Kłosa, który szczególnie przypadł nam do gustu.

Pomożemy?

ruby blue

Więcej o:
Copyright © Agora SA