Ostatnia kolejka Plus Ligi!

Czyli robi się naprawdę, naprawdę gorąco...    

Zwłaszcza, że zapowiada się kilka ciekawych spotkań, no i naprawdę nikt nie chce grać ze Skrą - a ktoś przecież będzie musiał. Ciekawe kto.

Ciekawi nas tez, jak wysoko ostatecznie znajdzie się Resovia, ale, ale, gra ona jutro z warszawską Politechniką, która to Politechnika... no właśnie, z jednej strony ostatnio cienko przędzie, ale z drugiej walczy o życie, a więc może się twardo postawić... Hmm, a więc nic nie wiadomo.

Równie prawdopodobnie, na niechcianym 4. miejscu może wylądować Jastrzębski Węgiel, który nie dość, iż ma tylko jeden mały punkt przewagi nad Sovią, to jeszcze jedzie na trudny mecz do Bydgoszczy. Aha, wspominałyśmy już w tym artykule, że Igor Yudin jest nasza nową miłością?

ZAKSA z kolei walczyć będzie z AZSem UWM Olsztyn, a raczej podejmować go w swoich progach - czy gościnnych to się jeszcze okaże...

Tak więc zaśpiewajcie razem z nami - ta ostatnia niedziela, sobota, piątek (niepotrzebne skreślić) - i podzielcie się swoimi typami na play - offy. Kto z kim, kiedy i dlaczego? Kto kogo i w jakim stosunku? Kto zostanie mistrzem, a kogo opłakiwać będziemy gorzkimi łzami? No i komu dedykować będziemy musiały tę piosenkę?

Więcej o:
Copyright © Agora SA