Różowy Miniraport Specjalny

Mini, ponieważ jedną nogą jesteśmy już w naszym różowym, weekendowym fotelu i juz, już zaczynamy sączyć drinka z różową palemką, zanim jednak całkowicie pogrążymy się w słodkim nieróbstwie rzucimy okiem na kilka różowych informacji.    

Aczkolwiek nie wszystkie są tak różowe. Bo  na przykład Michael Owen jest kontuzjowany i nie zagra do końca sezonu z powodu urazu uda . Auć. Z wszystkimi fankami Czerwonych Diabłów łączymy się w bólu.

Weekend z PlusLigą zapowiada się wielce ciachowo. Skra gra z Delectą, Jastrzębski Węgiel z Domexem Tytan AZS Częstochowa , a my skromnie przypominamy, że na naszych łamach też toczy się gra, o wcale nie małą stawkę....

Koniec świata jest bliski. Dziewczyny z Kickette postanowiły skupić się na czymś innym niż klaty, twarze, ciuchy i fryzury sportowców i zbadać ich szare komórki. Kto jest największym mózgiem wśród piłkarzy? Oprócz bystrego Franka oczywiście?

Lukas Podolski się zdenerwował i - wybaczcie ale zawsze chciałyśmy użyć tego słowa - ofuknął dziennikarza. A myślałyśmy, że Poldi to taki uroczy chłopak... Ale cóż, każdy straciłby cierpliwość, gdyby nad jego świetnie zapowiadającą się karierą rysował się ponury znak zapytania...

Tymczasem Marcin Gortat bryluje na stronie nba.com w całkiem ciachowym wywiadzie . Prezentuje się słodko w garniturze, świetnie mówi po angielsku z niesamowicie dopracowanym amerykańskim akcentem "ulicznym", ale my jesteśmy odrobinkę zazdrosne... Marcin, nie pamiętasz co było między nami?

A na zakończenie - Robbie Williams i Olivier Kahn. Ten drugi wręcza nagrodę temu pierwszemu, a który wygląda ciachowiej, to już zdecydujcie same:

Więcej o: