Girl Power: Ciacha gratulują Justynie Kowalczyk!!!

Tak, tak, tak! Justyna Kowalczyk ze złotym medalem Igrzysk Olimpijskich! W pełni zasługuje na to, żeby dzisiejszy dzień dedykować jej, nawet kosztem jednodniowej abstynencji od gołych klat.    

Jeżeli nie widziałyście - to przynajmniej możecie posłuchać - niezastąpionego i jedynego w swoim rodzaju Tomasza Zimocha:

Albo popatrzeć...

Serdecznie gratulujemy Justynie, i dziękujemy za drugie w historii Złoto dla Polski na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Wydaje nam się, że nie sposób już dodać czegokolwiek do ekstatycznej radości wykrzyczanej przez pana Zimocha, dodamy więc jeszcze tylko, że Złoto Justyny to nie koniec emocji, jakich nasze dziewczyny dostarczyły nam wczorajszego wieczora. Polki zdobyły bowiem brąz w łyżwiarstwie szybkim pokonując w wyścigu o trzecie miejsce faworyzowane Amerykanki!

Dziękujemy i gratulujemy Dziewczynom! Polki w składzie: Katarzyna Bachleda - Curuś, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska i rezerwowa Natalia Czerwonka najpierw w półfinale minimalnie przegrały z Japonkami, by potem sensacyjnie zdobyć najbardziej nieoczekiwany medal dla Polski! Co za wieczór!

A czekają na nas jeszcze emocje związane z finałowym meczem w hokeju na lodzie USA - Kanada i ceremonia zamknięcia Igrzysk. Akurat wtedy, kiedy zaczynało się rozkręcać...

Więcej o: