Kolejne mundialowe stroje zaprezentowane!

Ku naszej ogromnej uciesze - naciągnięte na boskie ciała fantastycznych piłkarzy. Dzień Mody na Ciachach pod znakiem nowych fatałaszków boiskowych trwa.    

Po wczorajszym występie Cristiano Ronaldo i jego nowych butów na wielkiej imprezie prezentacyjnej Nike w Londynie, firma tym razem sięgnęła po działa cięższego kalibru - choćby tylko przez ich liczbę.

Pato, Nani, Clint Dempsey oraz reprezentanci kilku innych krajów dali nam przedsmak tego, co już za chwileczkę, już za momencik będzie nam pochłaniało każdą wolną chwilkę, każdą wręcz nanosekundę cennego czasu. Oto futbolowe desenie na mundial co poniektórych narodów. Fajne, a przede wszystkim fajnie zaprezentowane. I wszyscy, co do jednego, w fiolecie na stopach:

Podczas gdy jednak Nike urządza demonstrację siły na Wyspach, Adidas wybrał się na kontynent i grzecznie uszył piękne białe wdzianka dla ''Trójkolorowych''. I gdybyśmy nawet za chwilę miały oślepnąć, a ten widok miał okazać się ostatnim w naszym życiu - trzeba powiedzieć, że miałybyśmy przepiękne wzrokowe wspomnienia:

Ech, mógłby się już zacząć ten mundial...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.